35 yaşındaki Hande Sarıoğlu, Ali Koç'un Galatasaray aleyhine söylediği demeçlerle Türk futbolunu gerdiğini belirtti.

"BUNDAN UZAK DUR BAŞKAN"

Uğur Karakullukçu'dan Dursun Özbek'e: "Hepsini açıklarım..." Uğur Karakullukçu'dan Dursun Özbek'e: "Hepsini açıklarım..."

"6 senedir şampiyon olamayan birisinin öfkesini, sinirini anlarım. Ama rakibe kırıcı sözler kullanmak, aşağılamak bundan uzuk dur başkan. Söylemlerin seni düşürüyor, rakibini yüceltmeye devam ediyor. Artık hem Fenerbahçe hem de sen kamuoyunun gözünde düşüyorsun."

"MİLLİ TAKIMDA BİLE BİRLİK OLAMIYORUZ"

"Ortalık o kadar gergin ki düşünün Milli Takımda bile birlik olamıyoruz. Yok Derin Galatasaray, yok mafyacılık. Bırakalım artık bu ağızları. Turnuva bitene kadar destek olalım, bittikten sonra herkes istediği eleştiri yapsın. Sayın Koç, Kurban Bayramı gününde Okan Buruk'a iftiralar atıyor. Üstelik Milli maçımız da var. Bu nasıl bir hatadır? İletişimcilerini değiştirmesi gerekiyor."

"BARIŞ'IN KATKISI YÜKSEK"

"Barış Alper'in golü veya asisti yok ama Çekya maçında katkısı yüksekti. Zaten maçın adamı seçildi. Özellikle ilk golde getirdiği topta golün yarısı bence onun. İlk 11'in vazgeçilmezi oldu. Artık Montella onu forvette değil kanatta oynatmaya devam edecektir." dedi.