En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

HEKİMOĞLU 5. BÖLÜM FULL İZLE KANAL D (ALS TEŞHİSİ)

DİZİ İZLE 28.01.2020, 18:15

Hekimoğlu 5. Bölüm İZLE Kanal D Hekimoğlu son bölüm full tek parça izle, (ALS TEŞHİSİ) Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu 5.Bölüm ile Salı akşamları izleyicileri ekran başına kilitleyecek yeni bir bölüm ile sevenleriyle buluştu.

5. bölümü geride bırakan Hekimoğlu, heyecanın zirvede olacağı 5. yeni bölümü ile 28 Ocak akşamı ekranlarda. Hekimoğlu yeni bölümde neler olacak? Hekimoğlu 5. bölüm izle, Hekimoğlu son bölüm izle, Hekimoğlu canlı izle, Hekimoğlu 28 Ocak bölümü izle, Hekimoğlu 5. bölüm fragmanı, Hekimoğlu yeni bölüm izle, Hekimoğlu son bölüm full izle gibi araştırılan konular haberimizde...

HEKİMOĞLU 5.BÖLÜM ÖZET

Ünlü müzisyen Cihan Yenerler ALS tanısıyla Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yatırılır. Cihan Yenerler, hastalığı ilerleyince yeniden klarnet çalamayacağını anlayıp tüm umudunu yitirir. Hekimoğlu ise ALS teşhisinin doğruluğundan şüphe eder. Ne var ki İpek, vaka ile Mehmet Ali’nin ilgilenmesini ister. Son kararları Mehmet Ali’nin verecek olması ve Hekimoğlu’nun bu durum karşısındaki tepkisi diğerleri için yeni olduğu kadar eğlenceli bir durumdur.

Yorumlar (0)