En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

HERCAİ 34. BÖLÜM (MİRAN YALANLARI ÖĞRENİYOR)

DİZİ İZLE 28.02.2020, 18:11

Hercai 34. Bölüm İZLE ATV Hercai son bölüm tek parça, ATV ekranlarının sevilen dizisi Hercai 34.Bölüm ile Cuma akşamları izleyicileri ekran başına kilitleyecek 34.yeni bir bölüm ile sevenleriyle buluştu.

34 bölümü deviren Hercai, heyecanın zirvede olacağı 34. yeni bölümü ile 28 Şubat akşamı ekranlarda. Hercai yeni bölümde neler olacak? Hercai 34. bölüm izle, Hercai son bölüm izle, Hercai canlı izle, Hercai 28 Şubat bölümü izle, Hercai 34. bölüm fragmanı, Hercai yeni bölüm izle, Hercai son bölüm full izle gibi araştırılan konular haberimizde...

HERCAİ 34. BÖLÜM FULL İZLE (SON BÖLÜM İZLE)

ARKA SOKAKLAR 34.BÖLÜM ÖZETİ

Annesinin ölümüyle ilgili gerçekleri öğrenen Miran, aldığı intikamın bir yalan üzerine kurulu olduğuna emin olur. Henüz Reyyan'a yaptıklarının vicdan muhakemesini tamamlayamamışken bir de bu gerçeklerin ağırlığı altında ezilen Miran zor da olsa Reyyan'a gidebileceğini söyler. Sevdiği adamın kurdukları hayatın gerçeklerini kabullenememesi sonunda Reyyan'ı çileden çıkartır. Ne yaşanmış olursa olsun aşklarının yaşanan tüm olaylardan daha güçlü olduğunu haykıran Reyyan acaba Miran'ı hapsolduğu vicdan muhakemesinden kurtarabilecek midir? Diğer yandan Nasuh'un, Dilşah'a yardım eli uzatmadığını öğrenen Hazar otuz sene sonra öğrendiği bu gerçekle yıkılır ve babasının geçmişte yaptığı hatanın bedelini ödeyen Dilşah'ın ölümü için kendini suçlar.

Yorumlar (0)