En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Hıncal Uluç: ''Medya ve hakemler şampiyonu belirlemiş...''

VIDEO HABER 08.10.2020, 21:24

A Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Fenerbahçe'nin saha dışında çok etkili olduğunu ve bu sezon şampiyon yapılacaklarını söyledi.

Yorumlar (4)
levent 9 ay önce
Komplo teorilerinin vazgeçilmez şahsiyeti, her yılın aksine bu yıl erken davranmış. Yıllar boyu geçimini komplo teorileri ortaya atmakla gündemde kalarak kazanan şahsiyet!, Ercan Güven'in bir yazısında olduğu gibi, Patlıcan mevsimi geldiğinde bu teorilere başlardı. Bu yıl palamut mevsiminde başlamış. Şimdiye kadar hiç bir komplo teorisi gerçekleşmemiş ve geri dönüp okurlarından (Hala okuyanı varsa) özür dilememiştir.
Futbolsever 9 ay önce
Transferin şampiyonu Fenerbahçe şampiyonluğun da en büyük adayı. Takımın oturmasıyla oyun da güzelleşecektir. Bunun farkında olan transfer de de çuvallayan rakip takım fanatiklerinin bu tür yorumlar yapması normal. Objektif yorum yapmalarını beklemek anormal.
bora 9 ay önce
çıktığı kanala bak, yoruma bak.soytarı
Gigi 8 ay önce
Bu ihtiyar şahıs,kendimi bildim bileli her sezon başında Fenerbahçe'nin medya-tff-mhk desteği ile şampiyon olacağını söyler durur,kimin kaç defa şampiyon olduğu ortada.Göztepe maçında o penaltıyı çalan hakem devre girmeyen VAR Konya maçında net golü iptal etmek için 5 dk inceleyen VAR ve orta hakemmi şampiyon yapacak Fenerbahçe'yi.