En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Kadın 72. yeni bölüm FULL izle (19 Kasım)

DİZİ İZLE 19.11.2019, 18:45

Kadın her salı saat 20.00 de FOX tv ekranlarında. Kadın 72. yeni bölüm full izlemek için Fox tv resmi sitesine bakabilirsiniz. Kadın 72. bölüm yine heyecan dolu. 

Kadın 72. yeni bölüm FULL izlemek için TIKLAYIN (19 Kasım)

KADIN 73.BÖLÜM FRAGMANI TIKLA

Kadın 72. bölüm full izle özeti;

Cem’in tehditlerinden sonra ona olan borçlarını ödemenin bir yolunu arayan Bahar, Ceyda ve Berşan çıkmaz bir yola girmiştir. Ceyda’nın aklına ilk gelen şey ise Fazilet’in odasında gördüğü mücevherlerdir. Çaresiz bir şekilde mücevherleri çalmaya çalışacak olan Ceyda bir anda Raif’in karşısına çıkmasıyla da ne yapacağını bilemez. Ceyda’yı gören Raif ise ona nasıl davranacaktır?

Berşan ile Bahar’ın yakın olmalarından rahatsız olan Arif, Bahar’ı uyarmak ister. Ama bunun karşılığında Bahar da Arif’in Şirin’e yakın olmasından rahatsız olduğunu açıkça belli eder. Çünkü Bahar ve Arif hala birbirlerinin iyiliğini düşünen ve başlarına kötü bir şey gelmemesini isteyen iki insandır.

Cem’in borcunu bir şekilde ödemeye çalışan Bahar, Ceyda ve Berşan’ın bir yanlışlarıyla beraber ise işler iyice karışacak ve Cem’in hiç istemediği bir şeyle karşı karşıya kalacaklardır.

Yorumlar (0)