Kaya Çilingiroğlu, Sarı-kırmızılıların 3-1'lik Adana Demirspor galibiyetini de değerlendirdi.

"MUSLERA 2 TANE YÜZDE 100'LÜK GOL ÇIKARDI"

"Nani'nin kafa vuruşunu direk dibinden güçlükle çeldi, bir de maçın son anlarında her ne kadar skor 3-1 de olsa çok iyi açıldı ve topu aldı. Al sana 2 tane yüzde 100'lük pozisyon. Adam kaç yaşına gelmiş halen Galatasaray'ı sırtlıyor."

"KEREM KÖTÜ HUYLARINI BIRAKMIŞ"

"Özellikle Kerem Aktürkoğlu, geçen sene hakemle çok oynuyordu. Kendini yere bırakıyordu. Şimdi kötü huylarını bırakmış. Daha da olgunlaşmış. İnşallah böyle devam eder. Futbolu da iyi."

"ORADA ŞANS DÖNDÜ DEDİM"

"Manchester United - Galatasaray maçının son anlarında Muslera ve United'lı futbolcular arasında bir düelloya döndü karşılaşma yine çok net pozisyonlar çıkardı. Diğer taraftan da  Bayern Münih'in kalecisi Manuel Neuer, Kopenhag'a dur dedi önemli pozisyonlarda. İşte orada şans döndü, Galatasaray bu gruptan çıkar dedim. Son maçta biraz İtalyan futbolu gibi oynamak lazım. Okan Hoca, Inter kariyerinden kapmıştır. Oynanan futboldan çok skor önemli."

Selim Soydan: "Mauro Icardi ceza almayacak!" Selim Soydan: "Mauro Icardi ceza almayacak!"

"GUARDİOLA'NIN YAPAMADIĞINI YAPTI"

"Dünya'da sol bek sıkıntısı var. Maldini, Carlos ve Marcelo'dan sonra bunlardan daha iyisi gelmedi. Galatasaray da sol bek sıkıntısı yaşıyor. Okan Hoca'nın Barış Alper'i sol beke devşirmesi çok önemli. Bugün sol bek oyuncuları, forvetten daha değerli. Bir bakmışsın Milli Takım'da Barış'ı sol bek, Ferdi'yi sağ bekte görürüz. Çünkü ülkemizde de sol bek çıkmıyor. Guardiola 2019 yılında 3 tane sol bek aldı hiçbirinden verim alamadı. Okan Hoca kendi sol bekini kendi çıkarıyor. Guardiola'nın yapamadığını yaptı."