Geçen hafta Nordsjaelland - Fenerbahçe maçı için Danimarka'ya giden Ertem Şener, 12 Aralık'ta oynanacak Kopenhag - Galatasaray müsabakasıyla ilgili ilginç bilgiler aktardı.

"ZEMİNİ BUZLAYACAKLAR"

"Galatasaray'ı Kopenhag karşısında büyük bir tehlike bekliyor. Geçen hafta Danimarka'daydım biliyorsunuz ve şunu öğrendim, Kopenhag kulübünün yetkilileri zemini buzlayacak. Rakiplerini durdurmak için bunları hep yapıyorlarmış o yüzden Şampiyonlar Ligi'nde evinde maç kaybetmiyorlarmış. Hava şartları zaten buna müsait. 4 derece gösteriyor ama oranın 4 derecesi Türkiye için -15 demek. Kendi takımları o sahada oynamaya alışkın ama Galatasaray değil. Buradan Dursun Özbek ve Erden Timur'a sesleniyorum lütfen gerekli önlemleri ve denetimleri yaptırın."

"KOREOGRAFİ DE OLACAK"

"Rams Park'da Galatasaray - Manchester United maçında yapılan koreografiye nispet bir şekilde koreografi de hazırlayacaklarmış."

"GALATASARAY TARAFTARINI UYARIYORUM..."

Serhat Akın: "Sıkıyorsa Galatasaray'da da böyle oynasana" Serhat Akın: "Sıkıyorsa Galatasaray'da da böyle oynasana"

"Buradan maça gidecek olan Galatasaraylı taraftarları uyarıyorum. Kopenhag taraftarı çok pis bir taraftar. Geçen sene Kopenhag - Trabzonspor eleme müsabakasını anlatmıştım oradan biliyorum. Biz onlara göre beyefendi kalırız. Stad arkasında bira tankerleri var oradan biralarını alıp meşalelerle stadın içerisine giriyorlar. Lütfen çok dikkatli olun." sözlerini kullandı.