Özel hayatındaki sorunları çözdükten sonra sahaya odaklanan Mauro Icardi, 5 gol-4 asistlik performansıyla fark yarattı.

3 futbolcunun transferinde son durum 3 futbolcunun transferinde son durum

Derbilerde Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye attığı gollerle taraftarın kalbine giren Arjantinli forvetin kiralık sözleşmesi sezon sonunda bitiyor ve satın alma opsiyonu bulunmuyor. Galatasaray cephesi, Icardi ile devam etmeyi çok istiyor ve PSG ile masaya oturmaya hazırlanıyor.

EN BÜYÜK KOZ ICARDI

Sarı-kırmızılı yönetimin, pazarlıklarda en önemli kozu Icardi olacak. Yıldız oyuncunun, G.Saray'da çok mutlu olduğu ve PSG tarafından kolaylık isteyeceği ortaya çıktı.

"BARÇA İÇİN BİLE AYRILMAM"

Yakın çevresine G.Saray'ı "Kendimi en rahat hissettiğim kulüp" olarak tanımlayan Icardi, sarı-kırmızılı taraftarın kendisine gösterdiği sevgiden çok etkilendi. Arjantinli yıldız sözlerine şu şekilde devam etti: "Ben İnter'de, PSG'de forma giydim. Şu an Galatasaray'dayım ve çok mutluyum. Herkes bana çok yakın ilgi gösteriyor. Galatasaray'ı şu anda Barcelona için bile bırakmam"

PAZARLIKLAR BAŞLAYACAK

Tribünlere hayran olduğunu her fırsatta söyleyen deneyimli futbolcu, ayrıca İstanbul'da yaşamaktan çok keyif alıyor ve kariyer planını Galatasaray'a göre yapıyor. PSG cephesinin isteyeceği bonservis bedeline göre sarı-kırmızılı yönetim de karşı teklif verip pazarlıkları başlatacak.