Arjantinli golcüyle komşu olduğunu belirten Ertem Şener'in demeçleri şöyle...

"ICARDİ'NİN ŞOFÖRÜNE SORDUM"

"Her sabah ve her akşam Icardi, Transporter aracıyla gelip gider. Kendisini yakından görüyorum, köpeğinin sesini bile duyuyorum. Transfer durumunu şoförüne sordum."

"GÜLÜP GEÇİYOR..."

"Arjantinli golcünün Real Madrid'le alakalı cevabını şoföründen aldım ve şunu söyledi, 'Transfer iddialarını sosyal medyadan görmüş. Gelecekle ilgili planı yok. Yalnızca Galatasaray'ı düşünüyor. Ailesinin planları İstanbul'da, çocukları burada özel okullarda okuyor. Sadece Real Madrid değil, İtalya ve Arjantin'de de transfer iddiaları var. Hepsine gülüp geçiyor. Odak noktası Galatasaray.' sözlerini kullandı." dedi.

Serhat Ulueren: "Galatasaray'ın planı Abdürrahim Albayrak.." Serhat Ulueren: "Galatasaray'ın planı Abdürrahim Albayrak.."

"GALATASARAY MANYAĞI"

"Icardi gerçek anlamda Galatasaray manyağı bir adam. Profesyonel bir manyaklık. Sezon başında 20-30 milyon Euro'ları reddetti hem Galatasaray'ı hem de ailesini düşünerek burada kaldı. Üstelik sakat sakat forma giydi. Sağlığını bile hiçe saydı. Muslera ve Icardi gibi adamlar çok zor bulunur." şeklinde konuştu.