Galatasaray yönetimi, Icardi transferi için tüm şartları zorluyor. Sponsorlar da devrede. Transferdeki son gelişmeler şöyle...

"G.SARAY İLE GÖRÜŞÜYORUZ"

TRT Spor'a konuşan Pino, "Mauro Icardi için Galatasaray ile görüşmeler devam ediyor ama henüz anlaşmaya yakın değiliz." açıklamasını yaptı.

ASLAN'IN SON TEKLİFİ

Suudi Arabistan’dan gelen astronomik teklife rağmen gönlü Türkiye’de olan Mauro Icardi için Galatasaray son teklifini iletti.

HERKES ICARDI'Yİ BEKLİYOR

Sezonun tamamlanmasının ardından ülkesine dönen Mauro İcardi hayat arkadaşı Wanda Nara ve çocukları ile yorgunluk atarken Galatasaray’da yönetimden teknik ekibe, taraftarlardan camiaya kadar herkes Arjantinli yıldız futbolcunun yapacağı tercihe kilitlenmiş durumda.

OLUMLU SİNYALLLERE DEVAM ETTİ

Sarı kırmızılılarda gerek başkan Dursun Özbek gerekse de Sportif A.Ş. Başkan Vekili Erden Timur hemen hemen her fırsatta yıldız golcü için şartları sonuna kadar zorlarken Mauro İcardi’nin aynı zamanda menajeri olan Wanda Nara olumlu sinyaller vermeye devam ediyor.

SPONSORLAR DEVREYE GİRDİ

Selim Soydan: "Erden Timur'a çok ciddi destek varmış..." Selim Soydan: "Erden Timur'a çok ciddi destek varmış..."

Peki görüşmelerde son durum ne? İşte İcardi gerçekleri: Mauro İcardi bonservisini elinde bulunduran PSG’den yıllık 8.7 milyon Euro kazanıyor. bu oyuncuyu takımda tutmak için fedakârlığa hazır olan Galatasaray ise bir kısmı sponsorluklardan karşılanmak şartı ile 7.5 milyon Euro’luk teklifte bulundu.

BÜYÜK KÜLFET

Futbolda tüm dinamikleri alt üst eden Suudi Arabistan’ın İcardi için de devreye girip yıllık 25 milyon Euro önermesi sarı kırmızılılar için durumu oldukça zorlaştırdı.

NARA’DAN FİYAT ARTIRMA TAKTİĞİ

Wanda Nara’nın “Galatasaray ile görüşmeden bir karar vermemiz mümkün değil” sözleri oldukça olumlu karşılandı. Avrupa’da kazandığı ücrete yakın bir maaş vermesi de Galatasaray’ın elini kuvvetlendirirken Nara’nın rakamı biraz artırmak için strateji uyguladığı yorumları yapıldı.

[Hürriyet]