Ünal Aysal, Fatih Terim'in gönderiliş sürecine dair çarpıcı demeçler kullandı ve perde arkasında yaşananları anlattı.

"FATİH TERİM KOVULACAĞINI BİLİYORDU"

"2 aydır Fatih Hoca'yla görüşemiyordum. Ne antrenmanda, ne yemekte, ne kampta. Ben de Lütfi Arıboğan ve danışmanına Yönetim Kurulu toplantısına gelmesi gerektiğini aksi takdirde yollarımızı ayıracağımızı söyledim. Kovulacağını biliyordu. Ama toplantıya gelse böyle olmayacaktı."

"MUSTAFA DENİZLİ 'BAŞ EDEMEM' DEDİ"

"Fatih Terim'le yollarımızı ayırdıktan sonra Mustafa Denizli'yle görüştük. Bana 'Fatih Terim'in medyasıyla baş edemem' dedi. Hocanın medyayı konsolide etmesi gerçekten takdiri hak ediyor. Yıllar sonra bunu fark ettim. Ben bu anlamda kendisini başarılı buluyorum. Çünkü bazen siyasiler bile bunu beceremiyor." dedi.

Zeki Uzundurukan: "Galatasaray'ın 2 futbolcusuna teklif var" Zeki Uzundurukan: "Galatasaray'ın 2 futbolcusuna teklif var"

"TERİM'İN YERİNE YABANCI GETİRMEK İSTEDİM"

"Galatasaray'a en iyi yabancı hocayı getirmek istedim. Alman ekolü kafamda vardı. Ancak o zaman Faruk Süren ve Ali Dürüst, 'Fatih Hoca var. Fatih Hoca'yı getirelim' dedi. Fatih Terim'in o tarihten 3-4 ay önce Adnan Polat'ın teklifini reddetmesi sebebiyle onu düşünmemiştim. Ben reddedilmeyi seven biri değilim." şeklinde konuştu.