Nihat Kahveci, Galatasaray'ın oynadığı futbolu beğenmediğini aktardı.

"YÖNETİM KURULU ÇOK ÜZGÜNDÜR"

"İçerdeki Kopenhag beraberliği olmasa belki biz bu gruptan çıkardık. Galatasaray'ın bugünkü oyununu beğendim dersem futboldan anlamıyorum. Galatasaray daha çok şut deneyebilirdi ama hiç denenmedi. Maddi anlamda kaçan balık balina oldu. Yönetim kurulu çok üzgündür. Buralara gelmek önemli ama buralarda devam etmek maddi ve manevi olarak önemli."

Rasim Ozan Kütahyalı: "Galatasaray'dan huyları devam ediyor" Rasim Ozan Kütahyalı: "Galatasaray'dan huyları devam ediyor"

"BAŞARISIZ OLDU DEMEK GELMİYOR İÇİMDEN"

"Kötünün iyisi Avrupa'da devam eden bir Galatasaray var. Ben bugün Galatasaray'dan gol bekliyordum. 7 oyuncunun birinden bir gol beklerdim. Galatasaray'ın bu grupta 5 maçta oynadığı oyunu gördükten sonra, Bayern maçlarında oynadığı oyunu gördükten sonra, Galatasaray başarısız oldu demek gelmiyor içimden."

"EZBER BİR OYUN OYNADI"

"Galatasaray çok ezber bir oyun oynadı. Oyuna girenler bile sadece orta kesti. Biraz içeri girip şut atabilirdi Tete, Mertens, Kerem, Ziyech... Ama kimse denemedi. Hakim Ziyech, şut atmayı 90+'da aklına getirdi. Bir tek o zaman heyecanlandık." şeklinde konuştu.