50 yaşındaki teknik adam, Sarı-kırmızılı takımın oynadığı futboldan memnun kalmadığını dile getirdi.

"TARAFTAR BİZLERE GÜVENİYOR"

"Taraftarımız, koreografi muhteşemdi. Takıma, bizlere güveniyorlar. Onlara teşekkürler. Onların hak ettikleri başarıları onlara armağan etmek istiyoruz."

Beşiktaş'ın eski golcüsünden Okan Buruk'a yanıt Beşiktaş'ın eski golcüsünden Okan Buruk'a yanıt

"DAHA İYİSİNİ YAPABİLİRİZ"

"Rekorları bilmiyoruz, maç kazandıkça oraya çıkıyor. Güçlü bir lig. Beşiktaş'ın kalitesini gördük. 11'e 10 durumda bile Burak Hoca ve takımı çok ciddi şekilde cevap verdi. Daha iyisini yapabiliriz. Kazanmaya devam etmeliyiz."

"NET POZİSYON VERMEDİK"

"Derbi kazanmışsınız, mutlu olmanız gerekiyor. 11'e 10'dan sonra oyuncularımın da kafasında 'Nasıl olsa kazanırız' düşüncesini gördük. Net pozisyon vermedik. Beşiktaş'a 2 şut şansı verdik, 1'i gol oldu. Chamberlain girdikten sonra kenardan içeriye gelip çok boş top aldı. Onu takipte zorlandık."

"BİTİRİCİLİĞİMİZ YETERLİ DEĞİLDİ"

"Aslında genel olarak maçın sonuna kadar, bundan önceki haftalarda da söylediğimiz şey; bitiriciliğimiz yeterli değildi. Son paslar, son orta, son çalım... Burada daha iyi olmalıyız. 30 şut var ama kaç tanesi istediğimiz kalitede olmuş? Bunların analinizi yapacağız."

"ICARDİ'NİN DURUMUYLA İLGİLİ

"Mauro Icardi'nin topuğunda bir ağrı vardı. Kenarda bandajı çıkardı, ağrı arttı. Soyunma odasında da ağrısı vardı. Şu anda ağrı var, net durumunu MR sonrası göreceğiz."

"SÜPER KUPA'NIN ZAMANI YANLIŞ"

"Süper Kupa'nın oynanacağı zaman çok yanlış bir zaman. Oyuncuların tatil yapacağı tek bir hafta vardı, yılın son haftası. 24'ünde derbi var, sonra 30'unda tekrar Süper Kupa. Tarihin doğru tespit edilmiş bir tarih olduğunu düşünmüyorum." dedi.