Buruk, kampta ve hazırlık maçlarında oyuncuların gösterdikleri performanstan memnun olduğunu dile getirdi.

BARIŞ ALPER YILMAZ

Gökmen Özdenak: "Dursun Özbek sürekli iftira attı" Gökmen Özdenak: "Dursun Özbek sürekli iftira attı"

"Barış'la ilgili korkularımız var bir şey olmasın diye. İyi oynuyor, yüzde yüzünü veriyor. Golü de attı bugün. Bütün oyuncularımız en iyisini yapmaya çalışıyor. Git gide bizim takım için daha çok önem kazanıyor. Performansını yükseltmesi bizim için çok önemli."

MAURO ICARDI

"Icardi ile daha imza yok. Ayın 20'sinde liste veriliyor. Daha sonra maçtan bir gün önce değişiyor. Şu anda net bir şey yok. İmza attıktan sonra net bir şekilde söyleyebiliriz."

ANGELINO

"Beklediğimizden daha iyi geldi. Yarınki maçta belki kullanabiliriz onu. Hazır olarak gelmesi bizim için şans."

"YOĞUN BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYORUZ"

"Antrenmanlarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu tür maçlar tamamlayıcı aslında. Önemli olan mentalitemiz, bunu net bir şekilde sahaya koymaya çalışıyoruz."

KAZIMCAN'IN PERFORMANSI

"Kazımcan iyi bir profesyonel. Bugün de yüzde yüzünü vermeye çalıştı. Geleceği olan bir sol bek. Biz çok güveniyoruz. O forma rekabeti içinde olacak."

YUSUF DEMİR

"Yusuf'un antrenman eksikliği vardı. Ufak tefek sakatlığı vardı. Onu da görmek istedik. Bugün şans almasını istedik. Genel olarak en iyisini yapmaya çalıştı."

MERTENS- ARABİSTAN İDDİASI

"Bize ulaşan bir şey yok. Sosyal medyadan okuduk. Bana ulaşan bir şey yok, kulübe ulaşan bir şey var mı, bilmiyorum. Çok önemli bir maçımız var. Bu kadromuzu orada göreceğiz inşallah"