Yapılan değişikliklerin geç kalınmasıyla ilgili soruya cevap veren Buruk'un sözleri şöyle...

"DİĞER MAÇLARDA DA BÖYLE OLACAK"

"Grubun en iyi takımına karşı, 36 maçtır yenilmeyen takıma karşı kendi gücümüzü gösterdik. Diğer maçlarda da böyle olacak. Hedefimiz gruptan çıkmak."

"PLANIMIZ VE OYUNUMUZ TUTTU AMA İKİNCİ GOL KAYBETTİRDİ"

"Yorgunluk bekliyorsunuz, 3 gün önce derbi oynadık. Yüksek tempoyla oynadık. Bugün de önde yaptığımız baskılar ve geriye hızlı dönüşlerimizde belli bir dakikadan sonra yorgunluk ön plana çıkıyor. Planımız, oyunumuz tuttu ama ikinci gol bize maçı kaybettirdi."

"2.FAVORİ OLARAK GÖSTERİLİYOR"

"Bayern, Şampiyonlar Ligi'nde ikinci favori olarak gösteriliyor. Birçok kötü karar verdiğimiz ve rakibe geçiş şansı verdiğimiz pozisyonlar da verdik. Bu geceyi 3 puanla kapatabilirdik ama rakibimiz şansları daha iyi değerlendirdi."

"BİREYSEL OLARAK GÜNÜMÜZDE DEĞİLDİK"

"Belki uzun zamandır, sadece şut olarak değil oyun olarak da Bayern'in ezildiğini izleyenler görmemiştir. İşin gerçeği tabii sonuç. Rakibimiz özellikle ikinci yarı oyunun daha çok içerisindeydi. İlk yarı net şekilde üstündük, taraftarımızın desteğiyle oyunumuz birleşti. Bireysel olarak günümüzde olsak ilk devreye 5-6 golle girebilirdik."

Acun Ilıcalı'dan Galatasaray'a gözdağı açıklaması Acun Ilıcalı'dan Galatasaray'a gözdağı açıklaması

"TAM DEĞİŞİKLİK YAPMAYA ÇALIŞIRKEN GOLÜ YEDİK"

"Kazımcan yoruldu, tam değişiklik yapmaya çalışırken golü yedik. Oyuncularım çok yorgun, 3 gün önce bir derbi oynadık. Oyun planımız tuttu ama ikinci gol bize maçı kaybettirdi."