Başarılı teknik adam, transfer konularına açıklık getirdi. Ayrıca rakibi Fenerbahçe'ye göndermelerde bulundu.

"SÜREYE İHTİYACIMIZ VAR"

"Transfer hazırlıklarmızı yaptık. Başkanımız özellikle bazı mevkilerde 'istediğiniz oyuncuları alabilirsiniz' dedi, tabii ki bütçemizin içerisinde. İyi bir takım kuracağız. Sadece süreye ihtiyacımız var. Kampa kadar taraftarımızı mutlu edecek oyuncular alacağız."

"SON DAKİKA PENALTILARI..."

"Bu sezon hakemlik ne oldu diye düşünürsem ilk aklıma gelecek şey; Fenerbahçe'nin son dakika penaltıları olur (Gülerek). Fenerbahçe penaltılarına bakınca son dakikalarda direkt sonucu etkileyecek hakem hataları oldu."

KEREM AKTÜRKOĞLU AYRILACAK MI?

"Direkt olarak konuşmadık ama oyuncunun ufak tefek şeylerinden anlarsınız. Ben kalmasını isterim. İki şampiyonlukta da önemli katkıları oldu. Bütün taraftarların onu el üstünde tutmasını gerektiğini düşünüyorum. Ne kadar hata yaparsa o kadar dener, sorumluluk alır. Teklif gelir mi? Onun düşüncesi ne olacak göreceğiz ama kalmasını isterim."

Ümit Özat: "Okan Buruk, Fatih Terim gibi olmaya başladı" Ümit Özat: "Okan Buruk, Fatih Terim gibi olmaya başladı"

FRED'İ GEÇEN SENE İSTEDİ Mİ?

"Çok istediğimiz, beğendiğimiz bir oyuncuydu. Görüşmelerimiz olmuştu. Ama o dönem FFP'den dolayı oyuncu alamıyorduk. Fred bize gelip şampiyon da olamayabilirdik onu da bilemiyorsunuz. Kerem Demirbay'dan, Berkan'dan ve takımdan memnunum." ifadelerine yer verdi.