Buruk, maçtan sonra transfer süreciyle ilgili bilgiler verdi.

Galatasaray'da Yusuf Demir sıkıntısı bitmiyor Galatasaray'da Yusuf Demir sıkıntısı bitmiyor

"DÜZELTMEMİZ GEREKİYOR"

Bizim taraftarımız özellikle bugün inanılmaz bizi destekledi. Onun yanında, bizi karşılaşmalara, bizi maça hazırlamaları gerçekten muhteşemdi. 4-0 çok önemli bir skor. Girdiğimiz pozisyonlar, kaçan penaltılar.. Onun yanında rakibe verdiğimiz çok net pozisyonlar da var. Bunu düzeltmemiz gerekiyor.

"BELKİ DE FARK ARTACAK"

10. galibiyet, 13 tane resmi maçta. Bunu hedef gösteriyorduk. Bu rekorları kıracak bir oyuncu grubu var. Bu rekorları kıracak Galatasaray Kulübü. En başta Galatasaray Kulübü, buradaki rekorun hakkını teslim edeceğiz. Galatasaray Kulübü, seyircisi, camiası, biz de oyuncularımla birlikte en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Çok önemli bir galibiyet aldık. Puan farkını koruduk. Belki de artıracağız. Oyuncularıma teşekkür ederim.

REKOR SERİ AÇIKLAMASI

Çok güzel, bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Bizim hedefimiz şampiyonluk. Rekorlar önemli ama bu senenin en önemli işi şampiyon olmak. Her maçı kazanmamız gerekiyor. 10 maç oldu. Bundan sonra da kazanmak için çıkacağız. Benim adım yazılıyor ama burada oyuncularımın ve Galatasaray'ın çok büyük payı var. Bu rekorları hep birlikte kırmaya çalışıyoruz ama asıl hedefimiz şampiyon olmak.

OĞLU ALİ YİĞİT

Benim için çok önemli. Bizimle beraberdi, bize destek verdi. Mutlu olması benim için çok önemli.

TRANSFER AÇIKLAMASI

Avrupa'da son günlerine yaklaşıldı. Türkiye'de bir hafta daha var. Bununla ilgili çalışmalarımız sürüyor. Elimizde oynatamadığımız oyuncular var. Onlar (Seferovic, Van Aanholt) çok fazla şans bulamıyorlar. Uygun bir kulüp olursa onlara yardımcı olmak istiyoruz. İkisi de bizimle antrenmanlara devam ediyor. Bu transfer döneminde de onlar için bir fırsat olursa bir değerlendirme şansı olacak.