Önder Özen'in Sarı-kırmızılılarla ilgili öne çıkan yorumları şöyle...

Bülent Timurlenk'ten eleştiriler: "Siz kimsiniz ya?" Bülent Timurlenk'ten eleştiriler: "Siz kimsiniz ya?"

"FİZİKSEL ANLAMDA YOĞUN TAHRİBAT OLDU"

"Galatasaray'da oyun kalitesinin düşmesinin iki temel unsur var. Bunlardan birisi takımın geçtiği süreç. Şampiyonlar Ligi'nde 6 ön eleme maçı, 6 tane de çok sert grup maçı oynadılar. Bu sezon şu ana kadar 32 müsabaka oynadılar ve hepsi de profili yüksek maçlar. Fiziksal anlamda yoğun tahribat oldu. İkincisi ise eksikler. Icardi, Kerem ve Sanchez bu üç futbolcu olmadığı veya gününde olmadığı zaman düşüş görülüyor. Takımın yüzde 30'unu oluşturuyorlar. Ziyech ve Bakambu'yu saymadık bile."

RIDVAN YILMAZ'A ÖVGÜLER

"Ben Rıdvan Yılmaz'ı beğeniyorum. Galatasaray'a olur. Top tekniği iyi, driplingi var, ikili mücadeleleri başarılı, yüksek tempoda gitgel yapabilir, pas kalitesi yüksek. Lig ve Avrupa'da iddialı olmak istiyorsan alacaksın."

"PASALİC BU BEKLENTİLARİ KARŞILAMIYOR"

"Mario Pasalic, biraz daha yumuşak ve teknik kalitesi yüksek futbolcu. Şutu iyi, karma bir oyun kurucu diyebiliriz. İyi oyuncu olduğundan şüphemiz yok ama Galatasaray'ın daha dinamik, daha savaşkan bir futbolcuya ihtiyacı var. Pasalic bu beklentileri karşılamıyor. Galatasaray, Bayern Münih ve Manchester United'a karşı önde pres yaptı. Buna uygun bir transfer yapılmalı." ifadelerini kullandı.