Daha önce Galatasaray'ın eski hocası Roberto Mancini ile görüşen Conte, yine Sarı-kırmızılıların eski hocalarından vatandaşı Cesare Prandelli ile istişarelerde bulundu.

OLUMSUZ REFERANS VERDİ

66 yaşındaki futbol adamı, Conte'ye Süper Lig ve Türk futboluyla ilgili olumsuz yargılarda bulundu. Prandelli, kendisinden örnek vererek kariyerinin Galatasaray'dan sonra geriye gittiğini ve medyanın yabancı hocalara sabır göstermediğini dile getirdi.

PRANDELLİ'NİN GALATASARAY KARNESİ

Rasim Ozan Kütahyalı: "Dursun Özbek'in sözleri kısmen doğru" Rasim Ozan Kütahyalı: "Dursun Özbek'in sözleri kısmen doğru"

İtalyan hoca, Sarı-kırmızılılarda 16 maça çıktı. 6 galibiyet, 2 beraberlik ve 8 mağlubiyetlik sonuçlar elde etti. Galatasaray'dan sonra Valencia, Al Nasr, Genoa ve Fiorentina'da görev yaptı. O sezon Prandelli'den sonra göreve getirilen Hamza Hamzaoğlu bir sezonda 3 kupa zaferi yaşamıştı.

CONTE, PRANDELLİ'NİN KOLTUĞUNU DEVRALMIŞTI

2014 yılındaki Dünya Kupası'na gruplarda veda eden İtalya Milli Takımı'nda görevinden ayrılan Prandelli Galatasaray'ın yolunu tutmuş, Conte ise Prandelli'nin yerine Milli Takımın başına geçmişti.

YILLIK 12 MİLYON EURO İSTİYOR

Play Spor'un haberine göre Antonio Conte, Fenerbahçe'den yardımcılarıyla beraber yıllık 12 milyon Euro maaş istiyor.

Sadettin Saran'dan sonra Ali Koç cephesinin de Conte ile temasta olduğu iddia edildi.