Rasim Ozan Kütahyalı, Erden Timur'la yakın olduğunu ve kendisini uyardığını söyledi.

Michy Batshuayi Galatasaray'a transfer oldu! İşte şartlar... Michy Batshuayi Galatasaray'a transfer oldu! İşte şartlar...

"ARKASINDAN İŞ ÇEVİRDİLER"

"Ben Ali Koç'la Beyaz Futbol'da tartıştığım o programdan sonra Erden Timur'un ön plana çıkacağını söylemiştim. Basketbola bakıyordu. Kendisinin büyük bir lider olacağını iddia etmiştim. Bugün aldığı destek onu gösteriyor. Ama Galatasaray'da bizans oyunları çok döner o bundan çok sıkıldı. Dayanamadı artık bırakma kararı aldı. Kendisini uyarmıştım, bu işlerden uzak dur dedim. Yıpratırlar dedim, adamı 2 senede yaşlandırdılar. Bu işin buraya geleceği belliydi. Öyle de oldu."

"EŞİ HASTA OLMASINA RAĞMEN..."

"Erden'in kendisinin sağlık soruları yok ama hanımı hasta. Düşünün eşi hasta olmasına rağmen kendini yeri geldi Florya'ya kilitledi yeri geldi yurt dışında sürekli transfer kovaladı. Türkiye'nin en zengin adamı Ali Koç kendi Erden Timur'unu bulmak adına gitti televizyon sahibi Acun Ilıcalı'yı getirdi. Bizim Galatasaray'da ise meyve veren ağaç taşlanıyor. Bu yüzden Galatasaray siyasetinin içerisinde olmuyorum. Zamanında Ünal Aysal beni üye yaptı, hiç aidat bile ödemedim. Belki de üyeliğim düşmüştür. O kadar ki umrumda değiller. Ne halleri varsa görsünler." dedi.