Rasim Ozan Kütahyalı, teknik direktör Vincenzo Montella'nın takımda kalması gerektiğini söyledi.

"LOBİCİLİĞİ BIRAKIN"

"Artık şu lobiciliği bir kenera bırakın. Galatasaray'da da bunu gelen teknik adamlara çok yapttınız. Allah'tan Okan başarılı oldu da o nasibini almadı daha. Yok şu hoca gelsin, bu hoca gelsin. Adam 16 yıl sonra Çeyrek Final oynattı. Eksikleri var mı var? Bu İtalyanlar risk almayı sevmiyor. O yüzden değişikliklerde geç kaldı. Capello, Mancini hepsi böyleydi. Bu yüzden İtalya Ligi de hep Premier Lig'in gerisinde kaldı. Ama 2026'ya kadar Montella ile yola devam etmemiz gerekiyor. Bir şansı daha hak etti."

"HAKSIZLIKLAR YAPILDI"

Uğur Karakullukçu'dan Dursun Özbek'e: "Hepsini açıklarım..." Uğur Karakullukçu'dan Dursun Özbek'e: "Hepsini açıklarım..."

"Masa başında birçok haksızlıklar yapıldı. Hakemler, UEFA'nın verdiği skandal karar. Bizi istemiyorlar. Sen 2 maçlık cezayı Bellingham'a veremedin ya. 1 maç verdiler onu da ertelediler, para cezasına çevirdiler. İnsanların aklıyla alay etmeyin. Avrupa'daki sistem maalesef bu şekilde ilerliyor. Lobimiz düşük kaldı. Belki Merih sahada olsaydı her şey çok farklı olabilirdi. Son 2 maçta sarı kart cezalıları da fazlaydı." ifadelerini kullandı.