Rıdvan Dilmen, Erden Timur'un transferlere dair verdiği demeçlerin bazılarına katılmadığını ifade etti.

"SENİN KADRONDA O KADAR YILDIZ YOK"

Erden Timur dedi ki 'Kadromuzda 13 tane Drogba, Sneijder, Melo ayarında futbolcumuz var.' Ben katılmıyorum. Senin kadronda o kadar yıldız yok. Muslera ve Icardi'yi o kategoriye koyarım ama Zaha ve Tete'yi sayamam. Tarihinin en iyi kadrolarından biri olabilir ama ilk 3'e giremez."

"KEREM VE ABDÜLKERİM GELİŞİYOR"

Kerem Aktürkoğlu kime "Korkak" dedi? İşte kavganın sebebi... Kerem Aktürkoğlu kime "Korkak" dedi? İşte kavganın sebebi...

"Bana göre Türk futbolunun en çok gelişen oyuncularından biri Ferdi Kadıoğlu, biri Kerem Aktürkoğlu. Bir de buna artık yaşı gelmesine rağmen Abdülkerim'i ekleyebiliriz."

PLAY OFF AÇIKLAMASI

"Gözüken tablo şu; Süper Lig'de iş play-off ve play-out'a doğru gidiyor. Zaten kulüpler ekonomik olarak da güç olarak da üsttekiler ve alttakiler olarak ayrılmış görünüyor. Üsttekiler Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor, Adana Demirspor. Biraz işte Rizespor, Kayserispor ortalarda gözüküyor. 4 takım küme düşecek, diğer bütün takımlar jantta gidiyor diye düşünüyorum. Üsttekiler ve alttakiler için play-off ve play-out sistemine götürecekler gibi geliyor bana."