343 Digital'e konuşan Şansal Büyüka, Okan Buruk ve yönetime de bazı konularda eleştirilerde bulundu.

"ANTALYASPOR, GALATASARAY'I ZORLADI"

"Galatasaray'da Sparta Prag maçının moral bozukluğu ve yorgunluğu bu maçta hissedildi. Antalyaspor'un da önde karşılamaya çalışması Galatasaray'ı çok zorladı."

"OKAN HOCA'YI ELEŞTİRİYORUM"

"Sparta Prag'a karşı skor 1-1. Tur sana geliyor, tempoyu düşürsene. Madem bek problemi yaşıyorsun kadronu, elindeki malzemeni ona göre kullan. Galatasaray ve Okan Buruk adına talihsiz bir maç oldu. Hocayı bu noktada eleştiriyorum. Hayallerimiz vardı, çünkü kadro Yarı Final veya Final oynamaya müsaitti."

"GALATASARAY ARADIĞI SOL BEKİ BULDU"

"Derrick Köhn, olağanüstü bir sol bek görüntüsü veriyor. UEFA listesinde ismi yazılsaydı çok fark ederdi. Yönetim iyi planlama yapamamış. Henüz ikinci maçını oynamasına rağmen Galatasaray aradığı sol beki bulduk diyebiliriz. Her şeye rağmen bu bekler olmadan da Galatasaray turu atlayabilirdi."

"İLK DEFA GÖRDÜM"

"50 yıldır futbolun içerisindeyim ilk defa bir futbolcuya maça saatler kala ceza verildiğini gördüm. Üstelik hep Salı günleri verilen karar, Pazartesi günü verildi."

DERBİ YORUMU

Serhat Ulueren: "Hakem lime lime doğrayacak!" Serhat Ulueren: "Hakem lime lime doğrayacak!"

"Gedson, bu sezonun en iyilerinden birisi, yokluğu büyük handikap. Fernando Santos'tan sonra Beşiktaş kalesini gole kapatmayı sürdürdü. Eski Beşiktaş olsa kolay derdim ama artık direnç göstermeye başladılar. Semih Kılınç gibi yükselen bir futbolcuya sahipler. Muci ve Rashica formda. Beşiktaş orta sahayı tutabilirse Galatasaray'a sorun çıkartır." ifadelerini kullandı.