En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Sefirin Kızı 7. Yeni Bölüm Fragmanı İzle

FRAGMAN 27.01.2020, 19:43

Star TV'nin yeni ve en çok izlenen dizisi Sefirin kızı 7. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizi bittikten hemen sonra yeni bölüm fragmanı eklenecektir. Dizi severler şimdiden ''Sefirin Kızı 7. Yeni Bölüm Fragmanı İzle'' ve Sefirin kızı yeni bölüm fragmanı sorguları yapmaya başladı.

Sefirin Kızı 6. Bölüm 2. Fragman

Sefirin Kızı son bölümde neler olacak?

“Sen bana masumken inanmadın, ben sana suçluyken bile inandım!”

Sancar “Ortaklık devam, sadıçlık tamam” der ama kader gülüp geçer Sancar’ın bu ayrılık kararına. Kadere bakılırsa, iki sadıç bir koğuşta yan yana yıllar geçireceklerdir.

Sefirin oyunu yüzünden ayrılamayan sadıçların ise hapse girmeden önce yapacakları son bir ortaklık vardır; Nare’ye saldıranları bulmak. Ona bunu yapanların cezasını kesene kadar gözleri ne ailelerini görür, ne de hapiste geçirecekleri yılları.

Sancar ve Gediz’in tüm mal varlıklarına el konulunca, Efeoğlu ailesi konağı kaybeder. Halisefe, beslemeyken hep baş eğdiği konaktan, yine başı eğik çıkar. Üstelik Nare ile aynı çatı altında yaşamak ve o kızın yaralı yüzüne bakmak zorunda kalır. Bizzat neden olduğu yaraların olduğu yüze.

Nare ise bir yandan yaşadığı saldırının travmasıyla savaşırken bir yandan kendini Sadıçların yokluğunda onlara yardım etmeye adar. Çünkü o sevdiklerinin suçsuzluğuna tüm kalbiyle inanmaktadır.

Yorumlar (0)