Genç teknik adamın öne çıkan demeçleri şöyle:

"BABA OĞUL GİBİYİZ"

Ahmet Çakar'dan çarpıcı hakem açıklaması Ahmet Çakar'dan çarpıcı hakem açıklaması

Fatih Terim'in kendisi için öneminden bahseden Selçuk İnan, "Fatih Terim ile aramızdaki saygı hiçbir zaman kaybolmadı ondan çok şey öğrendik öğrenmeye devam ediyoruz. Baba oğul gibiyiz hocada bu şekilde görüyor. Öğretmen öğrenci ilişkimiz her zaman devam ediyor. İlk maçıma geleceğini bilmiyordum çok heyecanlandım haberim yoktu ilk maçımda destek olması benim için çok önemliydi." dedi.

Okan Buruk ile ilgili de konuşan İnan, "Herkesin de bildiği gibi rekorlar kırıyor. Çok başarılı buluyorum. Galatasaray her zaman şampiyonluğa oynayan bir takım oldu. Bu sene de aynı performansı gösteriyorlar. Okan Buruk da çok başarılı ilerliyor. Okan Hoca çok doğru işler yapıyor. Bu başarıyı da hak ediyor." diye konuştu.

"ARDA'NIN POTANSİYELİ YÜKSEK"

Arda Güler'in performansına değinen genç teknik adam, "Arda Güler'i izlediğimde Fenerbahçe'deydi bahsedilen konuşan bir oyuncuydu hocayla bunu paylaştım o da izlemişti. Potansiyelini henüz gerçekleştiremedi ancak gerçekleştirmek için zamanı var. Klopp'u biraz daha kendime yakın hissediyorum hep değişkenlik gösteriyor. Oyun felsefem önde oynamak ofansif takım yaratmak. Bunlar zaman alan işler oyuncuları iyi tanımak o tip oyunculara sahip olmak gerekiyor.." ifadelerini kullandı.

AANHOLT VE SEFEROVIC

Transfer ile ilgili de konuşan genç çalıştırıcı, "Bir çok oyuncuya ilgilimiz var. Gerekli takviyeler yapılacaktır. Yönetimimiz elinden geleni yapacaktır. Şu an bir ihtiyacımız var bunu görüyoruz ama bizim işimiz sahada. Konsantre olduğum asıl taraf saha. Van Aanholt ve Seferovic olabilir. Onlar da konuştuğumuz bazı isimler. Şu anda kesinleşmiş bir şey yok. Olduğu zaman zaten öğrenirsiniz." şeklinde konuştu.