Sergen Yalçın'ın maçtan sonra verdiği demeçler şöyle...

Soru: "Sizce bu kadro Galatasaray tarihinin en iyisi mi?"

"ÖYLE BİR TAKIM YOKTU"

Gökhan Özoğuz Galatasaray'a iftira attı! Yalanı ortaya çıktı Gökhan Özoğuz Galatasaray'a iftira attı! Yalanı ortaya çıktı

"Yok, ben öyle düşünmüyorum. Bugün itibariyle konuşuyorum, bizim karşımızda öyle bir takım yoktu. Dengeli, %60-%40 bir oyun görüyorum. Galatasaray iyi bir takım, iyi oyuncuları var."

"BUNLARA GEREK YOK"

"Kaybetmek üzücü. Oyuncularımı oynadıkları oyun için tebrik ediyorum. Bugün aslında bir Anadolu takımı gibi oynamadık. Bazen böyle maçları kaybederken başka şeyler kazanırsın. Böyle zor bir deplasmanda böyle bir oyun oynamak kolay değil. Bizim için iyi bir maç oldu ama şunu da söylemek lazım, VAR'daki arkadaşla Abdulkadir Bitigen... Yapmayın hocam, yazık. VAR sistemi çok doğru bir sistem ama doğru kullanılırsa doğru bir sistem. Böyle kullanılacaksa hiç kullanmayın. Hakem hata yaptı der geçeriz. İkinci golde en az yarım metre ofsayt var, o çizgi nasıl çekildi biz anlamadık. Pozisyonda çok rahattık ama sonra gol verildi. Çocukların mücadelesine yazık. Galatasaray bizi zaten normalde de yenebilir, bunlara gerek yok. Türk futbolunun gittiği yer çok sağlıklı bir yer değil." şeklinde konuştu.