Portekizli futbolcu, Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi gruplarında yer alması gerektiğini ifade etti.

"BEŞİKTAŞ MAÇI ÖNEMLİYDİ"

"Yıl boyu çok çalıştık, güçlü bir takım oluşturmayı başardık. Zor maçlar vardı. Bunun sonucunda şampiyon olduk. Bizim için önemli olan da buydu. Kazanacağız dediğim maç evimizdeki Beşiktaş maçıydı. O maçı kazandıktan sonra güçlü bir takım haline geldik. O maçtan sonra şampiyonluğu kazanacağımıza inancım arttı."

FENERBAHÇE MAÇI

"Farklı bir maçtı. Üzerimizde büyük bir baskı vardı. Taraftara karşı sorumluluğumuz vardı. Onları üzemezdik. İyi oynadık, taraftarımız için kazandık. Hayatım boyunca unutmayacağım bir gol attım. İlk yılımda şampiyonluğu kazandığım için çok mutlu oldum."

ŞAMPİYONLAR LİGİ

"6 tane önemli maç var önümüzde. Gruplara kalmamız gerekiyor. Şampiyon olduk fakat ayağımızın yere sağlam basması gerekiyor. Her gün ciddi bir şekilde çalışıp istekli bir şekilde hareket etmemiz gerekiyor."

LUCAS TORREIRA

"Lucas en üst seviye bir oyuncu. Çok uzun değil ama hava toplarında da etkili oluyor. Berkan ve Midstjö de önemli oyuncular. Hoca ne isterse bizim ona odaklanmamız gerekiyor. Her zaman daha fazlasını istemeliyiz."

"ICARDI GERİ GELSİN"

"Icardi en üst seviye bir oyuncu. Bir numara ve liderdi. Umarım geri gelir. Ailesi en kısa sürede sağlığına kavuşur."

"AVRUPA ŞAMPİYONU"

Okan Buruk'un 1.5 yıl önceki Samet Akaydın raporu Okan Buruk'un 1.5 yıl önceki Samet Akaydın raporu

"Maçları babamla izlerdik. O zaman Arsenal ve Real Madrid'in maçlarını izlemiştim. Galatasaray çok önemli bir takım. Tarihi önceden yazdı, şimdi tekrardan yazmamız gerekiyor. Asıl hedefimiz şampiyonluk. Avrupa'da maç maç ilerlememiz gerekiyor. Türk kupası da önemli. İlk önce şampiyonluğa odaklanmamız gerektiğine inanıyorum. Türkiye'de trafik inanılmaz. Buradaki insanlar çok iyi. Çok güzel bir ülke, burada olduğum için çok mutluyum."