Sarı-Kırmızılı taraftarın sevgilisi olan Mauro Icardi'ye ithaf edilen 'Aşkın Olayım' şarkısı izlenme rekorları kırdı.

Tribünlerde dillerden düşmeyen bu parça, Mauro Icardi ile özdeşleşti.

Arjantinli golcü, sosyal medya hesabından şarkıyı seslendiren ünlü sanatçı Simge Sağın'ı etiketleyip paylaşım yaptı. Simge'den jet hızıyla cevap geldi.

KALPLİ CEVAP 

Ünlü sanatçı, Mauro Icardi'nin paylaşımını alıntılayıp kalp emojisiyle kendi hikayesine ekledi. Ardından ikili takipleşmeye başladı.

Olanların ardından hem eşi hem menajeri olan Wanda Nara ile bir ayrılıp bir barışan Mauro Icardi, son Instagram paylaşımıyla herkesi şaşırttı.

Wanda Nara ile barıştıklarını bir kez daha ilan eden Mauro Icardi, sosyal medya hesabından ilişkilerinin 10. yılını kutlayan fotoğraf ve mesaj paylaştı.

O BENİM KARIM, TEK AŞKIM'

İlk önce Nara'nın üstüz pozunu paylaşan Icardi, daha sonra bu paylaşımını sildi.

TFF’nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu TFF’nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

Icardi yaptığı paylaşımda, "O benim karım, tek aşkım, bu yaşam alemindeki kraliçem ve kızlarımın annesi, seni seviyorumKıskançlığa, kötü hislere ve kötü sözlere karşı savaşın nelere mal olduğunu ve böyle bir aşka sahip olmak için kendimizden neler verdiğimizi yalnızca bizim bildiğimiz bu trene binmek isteyen birçok soytarıyı alt ettik. Bugün olduğumuz şey olduk. Seni seviyorum ve hayatım boyunca seveceğim güzel kraliçem!" ifadelerini kullandı.

'NE GÜZEL YALANMIŞ'

Icardi'nin duygu yüklü paylaşımını gören Simge Sağın ise Instagram'ın hikaye kısmından 'Ne güzel' isimli şarkısını paylaştı. 

Şarkıda geçen "Ne güzel yalanmış, bir güzel inanmışım" bölümleri Simge Sağın'ın şarkıyı Icardi'ye gönderme olarak paylaştığını düşündürdü.