Şarkıcı Simge Sağın, Hürriyet'e verdiği röportajda hem Icardi ile hem de Aşkın Olayım şarkısının tribünlerde söylenmesi ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu:

"‘AŞKIN OLAYIM’ İÇİN PARA VERSEM BU ETKİYİ YARATAMAZDIM"

“Aşkın Olayım” fırtınasını bana açıkla lütfen. Nasıl oldu da 5 yıl önce çıkan şarkı şimdi dillere pelesenk oldu?

- Beşiktaş stadında çalındı ilk. Sonra Fenerbahçe, son olarak da Galatasaray çaldı. Icardi gol attığında başladı çalmaya. Ama ilk patladığı yer TikTok’tur. Ardından YouTube’da trendlere girdi. Biz de şaşırdık.

- Hayır. Para versem bunu yaptıramazdım inan. Gücüm yetmezdi. Evrenin hediyesi bana. Hep diyordum ki, bu şarkı görmesi gereken ilgiyi göremedi. Demek ki zaman geçse bile iyi iş bir şekilde hakkını buluyor.

"ICARDI MESAJ BİLE ATMADI BANA"

Galatasaraylı Mertens’in Hadise’den şarkı istediği iddiası var. “Bak Simge Icardi’ye şarkı yaptı, sen de bana yap” demiş. Nereden çıktı bu futbol ile Simge ilişkisi?

- Ya ben Icardi’ye şarkı mı yaptım? O şarkıyı yazan ben bile değilim. (Gülüyor) Ben şarkıcıyım. Müziğim her yerde çalabilir, herkes paylaşabilir. Ben Beşiktaşlıyım ama şarkım en çok Galatasaray stadyumunda Icardi ile patladı. Önünü kimse kesemedi şarkının. Bir sabah uyandım, Icardi diye bir insan tanıdım. Bilmiyordum ki...

Peki Icardi ile diyaloğun ne zaman başladı?

- Aradan biraz zaman geçti, Icardi sosyal medyada beni takibe aldı ve şarkımı paylaştı. Ben de başarılı bir sporcu diye karşılık olarak takip ettim, teşekkür ettim. Olay bundan ibaret. Mesaj bile atmadı bana. Hiç diyaloğum olmadı, hiçbir şey yazmadı. Sadece şarkımı paylaştı.

Okan Buruk'tan Mauro Icardi'ye ilginç taktik: "Özgürsün..." Okan Buruk'tan Mauro Icardi'ye ilginç taktik: "Özgürsün..."

Ama dedikodular aldı başını gitti...

- İnsanlar öyle garip bir şey yaşadılar ki. Adam evli! Ben en çok insanların beni evli biriyle yakıştırmalarına şaşırdım. “Yenge” diyorlar bana, nasıl olabiliyor bu? İki çocuğu olan evli bir erkekle beni nasıl yan yana getirirler? Benim öyle bir durumla asla işim olmaz. İnsanların bunu böyle görüyor olmaları da ilginç. Geçenlerde konserimde biri geldi, forma imzalatmak istedi, ben de kartal hareketi yaptım. Ya ben şarkıcıyım, neden forma imzalıyorum?

Kaynak: Hürriyet