Sinan Engin, Başkan Dursun Özbek ve Galatasaray yönetimine bazı ikazlarda bulundu.

"NEDEN YALNIZ BIRAKTINIZ?"

Barış Alper Yılmaz'dan Semih Kılıçsoy'a: "İki Karadenizli.." Barış Alper Yılmaz'dan Semih Kılıçsoy'a: "İki Karadenizli.."

"Ben Ali Koç'un sahaya girmesine doğru veya yanlış demiyorum. Sen istemiyorsan böyle bir şeyi kapıları kapatacaksın orada yönetimini dikeceksin. 1-2 tane Galatasaraylı yetkili, Fenerbahçe kafilesinin arasına giriyor. Ya niye giriyorsun kardeşim sen? Tek başına ne yapabilirsin ki. Bırak dursunlar artık ne olacak. Senin şampiyonluk şansın devam ediyor haftaya Konya'yı yenersin veya berabere kalırsın cevabını verirsin."

"GALATASARAY HİÇBİR ŞEY YAPAMADI"

"Galatasaraylı futbolcular ve teknik ekip hiçbir şey yapmadı. Maçlar oynanmadan kazanılmıyor. Biz dün ne konuştuk? Fenerbahçeli oyuncuların motive olduğunu söylemiştik. Ali Koç Samandıra'ya çıkarma yapmıştı. Hiçbir zaman hafife almayacaksın rakibini. Tribünlere bakıyorum erken kutlamalar başlamış gibiydi."

"HAKEM REZALET"

"Bana göre hakem Arda Kardeşler rezaletti. Çok kolay kırmızı kart çıkardı. Diğer türlü es geçtiği fauller, sarı kartlar bunları verse belki de başka kırmızı kartlar da olabilirdi." dedi.