İspanyol hocanın yardımcıları; Jordi Gris Vila ve Jordi Guerrero Costa Fenerbahçe-Kayserispor maçını yerinden takip etti.

Galatasaray Zaniolo transferini bitirdi Galatasaray Zaniolo transferini bitirdi

Süper Lig 'de tarihinin en kötü günlerini geçiren, düşme hattıyla arasında yalnızca 3 puan bulunan Galatasaray 'da teknik direktör Domenec Torrent önlemini aldı. Ligin 25. haftasında cumartesi günü Kayserispor'la kapışacak olan Sarı-Kırmızılılar'da İspanyol hoca yardımcılarını görevlendirdi.

Bu doğrultuda Torrent’in yardımcıları Jordi Gris Vila ve Jordi Guerrero Costa, Kadıköy'de dün akşam oynanan Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu kapışmasında Fenerbahçe - Kayserispor maçını takip etti. İki antrenörün de Kayserispor'la ilgili sık sık notlar alması gözlerden kaçmadı.

TRANSFERİ VETO ETTİ

Galatasaray'da Erick Pulgar'ın ardından orta sahaya bir transfer daha beklenirken, herhangi bir takviye yapılmadı. Bu kararın ayrıntıları ortaya çıktı.

Sarı-kırmızılı takımada Omar Elabdellaoui'ye lig için lisans çıkarıldı. Gedson Fernandes'i kaptıran yönetim, Torrent'e "Orta sahaya takviye yapabiliriz" mesajını iletti.

Sağ bekte Sacha Boey'u yeterli bulmayan Torrent, Omar'ı kadroda istediğini söyleyince lisans çıkarıldı. yabancı kontenjanı dolduğu için orta saha transferi gerçekleşmedi.

(Sporx)