UltrAslan, iki başkanın da 2011 Süper Kupa Finali'ni oynatmak istemesini sert bir dille eleştirdi. Sarı-kırmızılılar, müsabakanın Trabzon'da oynatılması gerektiğini belirterek imalı sözler kullandı.

Serhat Ulueren: "Derbiyi bırakıp, Hollanda'ya gitmiş..." Serhat Ulueren: "Derbiyi bırakıp, Hollanda'ya gitmiş..."

"REZİLLİĞİN ÜSTÜNÜ ÖRTMEYECEKTİR"

"Türk futbolunun içinde bulunduğu kaosun en büyük sebeplerinden olan gündem değiştirme profesörü yalı çocuğu, yine içinde bulundukları durum umutsuzlaştırmış olacak ki yeni bir gündem değiştirme çalışması içine girdiği dünkü ziyaretiyle kamuoyuna yansımıştır.

Dün, babasının kulübü Beşiktaş'a ziyarete giden bu vasıfsız, yine eski ve kirli bir başka defteri karıştırmaya karar vermiş olacak ki şikeden dolayı 2011 yılında oynanmayan Beşiktaş ile Süper Kupa maçını oynamak istediklerini açıkladı.

UEFA’nın sitesinde şike hükmü giymiş kulüpler listesinde adları sabit olan bu baba oğul kulübünün yaklaşık 12 yıl sonra dillendirmeye cesaret edebildiği bu karşılaşma yaşanan uluslararası rezilliğin üstünü örtmeyecektir.

Bu uluslararası rezilliği bir maç yaparak sileceğine, hesabın kapanacağına inanan, yolduğu kazları da buna inandıran bu şuursuz şahsa biz de bazı tavsiyeler verme konusunda sorumluluk hissediyoruz.

Süper Kupa maçı oynanacaksa kupa günü 1 günlüğüne Yıldırım Demirören TFF başkanı, Süper Kupa'ya ise Mehmet Ali Aydınlar sponsor olmalı.

Bu kadar nostalji yapmışken maçın başlama vuruşu da Aziz Yıldırım tarafından yapılmalı ve kupa seremonisine de kupanın atla getirilmesi, hem dünyada yankı uyandıracak hem de Rahmi Koç tarafından başkanlığa uygun görülmeyen Serdal Adalı'ya bir teselli olacaktır.

Son günlerde hiçbir şey olmamış gibi lanse edilen ülke futbolumuza fair play ruhu hakimken Kupa maçının da Trabzon'da oynanmasını teklif ediyoruz. 

Bu vesileyle de sporun iyileştirici gücünü tekrar görmüş oluruz.

1959 öncesi dilenciliğine yeni yancı arayışında olan başarısız şahsa yeni gündem yolculuğunda başarılar diliyor, 1959’dan 2011’e ulaşabilmesini tebrik ve takdir ediyoruz." sözlerine yer verildi.