Sarı-kırmızılılar, Genel Kurul'da Galatasaray'ı hedef alan ve video hazırlatan Acun Ilıcalı'yla ilgili de yarın açıklama yapacaklarını kaydetti.

"BU ÇAPSIZ YEM ATTI..."

"Göreve gelirken vizyon pazarlaması yapan ama 6 sene sonunda beceriksizliğini örtmek için ülke futbolunu ateşe atacak kadar gözü dönen şımarık yalı çocuğunun ligden çekilme maskeli seçim şovuna alet olan tüm Fenerbahçe Kongre Üyelerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Ümit Davala: "Galatasaray'da seferberlik ilan edilmiş" Ümit Davala: "Galatasaray'da seferberlik ilan edilmiş"

Bazen 10 koyunu yönetemeyecek kapasitede bir çapsızın, babasının parasıyla 117 yıllık bir kulübü nasıl satın aldığını ve kulüp mensuplarının da bundan ne kadar memnun olduklarını gördükçe uyandırmamak için hiçbir şey yazmamayı düşünüyoruz. 

Fakat camiamıza dil uzattığı an bu fikirden vazgeçiyoruz.

2011 Şike sezonundan beri Fenerbahçe'yi alt lige götürmek isteğini ve hedefini defalarca yineleyen bu çapsız her zaman olduğu gibi ortaya bir yem attı, kazlarını yeniden etrafında topladı, sonra tüm sözlerini yine yaladı yuttu. 

Kazlar ise yine yolunduklarıyla yine ortada kaldı.

Takımı sahada TFF mevzuatlarını çatır çatır çiğnerken, saldırgan topçuları sahada hakem tehdit ederken taraftar döverken, VAR tetikçileri üçer üçer puan hediye ederken Yalı Çocuğunun dadısı Bylockçu Büyükekşi kılını bile kıpırdatmadan meydanı bu şımarık meczuba bıraktı!

Şimdi ise mahallenin yanışını uzaktan izliyor!

Sportif A.Ş Başkanvekilimiz Erden Timur’un, 6 yılda %100 Başarısızlık oranına sahip olan bu meczubu, 2 senedir boynuzlarına kurdela takılmış kurbanlık Koç gibi gezdirmesi zoruna gitmiş olacak ki hadsiz, ahlaksız ve tehlikeli tehditlere girişmiştir!

Kimse Galatasaray camiasını canı sıkıldıkça yolduğu kazlarıyla karıştırmasın. 

Galatasaray Spor Kulübü’nün herhangi bir ferdini tehdit edecek, hedef gösterecek güç ülkemiz sınırlarında olmadığı gibi sırça köşklerinizde hiç yok!

Türk futbolu ve Galatasaray camiası kimsenin çocukluk travmaları ve Fetönün Platin Sponsoruyla uğraşmak ve meşgul zorunda değil.

Bu şereften muaf meczubun tehditlerine karşı kulübümüzü derhal suç duyurusunda bulunmaya çağırıyoruz! 

Ya bu zehirli dil Türk futbolunun sonu olacak!

Ya da hukuk ve adalet yoluyla derhal kesilip atılacak!"

ACUN ILICALI VURGUSU

"Adnan Oktar’ın müridi ile ilgili gereken açıklama yarın yapılacaktır." ifadelerine yer verildi.