UltrAslan, gazeteci Murat Ağırel'in Eyüpspor Başkanı Murat Özkaya ile yaptığı görüşmeyi sosyal medya hesabından paylaştı.

"HATA OLDUĞUMU BELİRTTİM"

"Murat Ağırel’in, Sayın Murat Özkaya’ya yaptığı açıklamadır.

'Sayın Başkan, yazının yayınlandığı gün yazı içeriğinden çok başlığı tartışıldı. Haklı olarak Galatasaray taraftarları eleştirildi. Özeleştiri yaparak belirtirim ki yazı başlığında Eyüpspor Başkanı ifadesi olmalıydı. Doğru olan bu. Galatasaray taraftarı, kusura bakmayın yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiğim için. Bunu da 4 ayrı canlı yayında da altını çizerek hata oldugunu belirttim."

Okan Buruk'u pişman ettirdi: "Biz bu çocuğu nasıl kaçırdık?" Okan Buruk'u pişman ettirdi: "Biz bu çocuğu nasıl kaçırdık?"

TUZLASPOR TAVSİYESİ

UltrAslan, son olarak "Biz de Murat Ağırel’den Tuzlaspor’un yayınladığı bildirideki iddiaların üstüne gitmesini ve takipçisi olmasını tavsiye ediyoruz." sözlerine yer verdi.

NELER YAŞANDI?

Murat Ağırel, Cumhuriyet Gazetesi'ne yazdığı köşe yazısında Murat Özkaya'nın Galatasaray kongre üyesi olduğunu tweet atarak Sarı-kırmızılı kulübü hedef almıştı. Galatasaray taraftarı da bu duruma tepki göstermişti.