Rasim Ozan Kütahyalı: "Galatasaray'dan huyları devam ediyor" Rasim Ozan Kütahyalı: "Galatasaray'dan huyları devam ediyor"

Özat, Sarı-kırmızılı taraftarların özellikle yerli futbolcuları hedef aldığını söyledi.

"YUNUS VE BERKAN'I HAM YAPTILAR"

"Geçen seneye gidelim, geçen seneki Yunus mu daha iyiydi, bu seneki Tete mi? Geçen seneki Berkan mı daha iyiydi, yoksa bu seneki Ndombele mi? Son 1 yılda taraftarın o kadar tepkisini aldılar ki artık takımdan gitmek zorunda kaldılar. Bu iki yerli futbolcu takımda kalsaydı mevcut yeni transferlerden daha iyi futbol ortaya koyarlardı. Sezon başında 1-2 form düşüklüğü yaşayınca Yunus ve Berkan'ı ham yaptılar."

"YERLİ FUTBOLCULAR BUNU YAŞIYOR"

"Aynısını şimdi de Kerem'e yapıyorlar. Hadi Tete'yi de o kadar eleştir. Kerem'den daha fazla maaş alıyor. Maalesef bizim ülkemizin yerli futbolcuları bunu yaşıyor."

"ZİYECH, TADİC'TEN DAHA İYİ"

"Haftalardır Tadic'in form düşüklüğü var. Takımın el freni gibi atakları yavaşlatıyor. Ama Ziyech öyle değil. Her an skoru değiştirebilecek takım arkadaşlarıyla hemen uyum sağlayacak bir profili var. Arada gözle görülür bir yaş farkı da var tabii. Bana göre Ziyech, Tadic'ten daha iyi futbolcu." şeklinde konuştu.