En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

VUSLAT 43.BÖLÜM TRT 1 FULL (İKİ CENAZE)

DİZİ İZLE 02.03.2020, 20:59

Vuslat 43. Bölüm İZLE TRT 1 Vuslat son bölüm full tek parça izle, TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Vuslat 43.Bölüm ile Pazartesi akşamları izleyicileri ekran başına kilitleyecek yeni bir bölüm ile sevenleriyle buluştu.

43. bölümü deviren Vuslat, heyecanın zirvede olacağı 43. yeni bölümü ile 2 Mart akşamı ekranlarda. Vuslat yeni bölümde neler olacak? Vuslat 43. bölüm izle, Vuslat son bölüm izle, Vuslat canlı izle, Vuslat 2 Mart bölümü izle, Vuslat 43. bölüm fragmanı, Vuslat yeni bölüm izle, Vuslat son bölüm full izle gibi araştırılan konular haberimizde...

VUSLAT 43. BÖLÜM FULL İZLE (SON BÖLÜM İZLE)

43.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Babasının acısıyla kendini antikacıya kapatan Aziz’i Satranc-ı Urefa’nın son karelerinde bekleyen büyük sürpriz ne? Dedesinin son bir emaneti daha mı var? Bu emanet nerede saklı? Kendini atölyeye kapatan Feride’ye Abdullah’ın getirdiği piyon ne anlama geliyor? 

Kerem’i Mehmet Şefik’in fabrikasında bekleyen büyük sürpriz ne? Alice’in geçmişindeki travma bu fabrikada mı saklı?

Omuzlarda taşınan iki tabut, toprağa verilen iki cenaze. Bir yanda babasının acısını yaşayan Aziz, diğer yanda kardeş kaybının ağırlığıyla ezilen Feride. İki aşık, çifte cenazede aşklarını da mı toprağa verecekler? Yoksa birbirlerinin yaralarını sarıp, bu yolda el ele yürümeye devam mı edecekler?

Yorumlar (0)