Arabistan'dan gelen astronomik teklifler karşısında Icardi ve Wanda Nara çifti henüz bir karar vermediler.

Selim Soydan: "Erden Timur'a çok ciddi destek varmış..." Selim Soydan: "Erden Timur'a çok ciddi destek varmış..."

PİYASAYI KASIP KAVURUYORLAR

Şampiyonluğun mimarlarından Mauro Icardi'nin bonservisini almaya çalışırken, Avrupa devleriyle rekabete hazırlanan Galatasaray'ın karşısına çok daha büyük bir engel çıktı. Suudi Arabistan'da devlet destekli futbol kulüpleri, milyar Dolarlık transfer bütçeleriyle Avrupa piyasasını kasıp kavurmaya başladı. Üstelik Suudi kulüplerinin hedefleri arasında Icardi de var.

HENÜZ YANIT VERMEDİ

Geçtiğimiz günlerde Arjantinli yıldıza sözlü olarak senelik 20-30 milyon Dolar bandında transfer teklifleri geldiği ortaya çıktı. Icardi'nin henüz bu tekliflere olumlu veya olumsuz bir cevap vermediği öne sürüldü.

ASLAN'IN EN BÜYÜK AVANTAJI...

Galatasaray Yönetimi bu çarpıcı gelişme karşısında teyakkuza geçmiş durumda. Sarı-Kırmızılılar her ne kadar kendi bütçesini sonuna kadar zorlasa da aradaki uçurum endişe yaratıyor. Galatasaray'ın en büyük kozu ise 30 yaşındaki futbolcunun camiayla olan pozitif ilişkisi ve ailece Türkiye'de çok mutlu olmaları.

İKNA TURLARI SÜRÜYOR

İşte bu noktada Icardi'nin eşi Wanda Nara'nın tutumu da belirleyici unsurlardan biri olacak. Galatasaraylı yöneticiler, hem Icardi hem de Nara ile sürekli iletişim halinde ve ikna turları devam ediyor.

NARA'DAN RAHATLATAN MESAJ

Tam Suudi kulüplerinin transfer için bastırdığı ve "Anlaşma yakın" iddialarının ayyuka çıktığı anlarda Wanda Nara'nın attığı sosyal medya mesajı ise Galatasaray camiasında yüreklere su serpti.

"BİZİMLE KAL"

Twitter'daki bir Galatasaray hesabının kendisi için yazdığı "Bizimle kal, sizi çok seviyoruz" mesajını paylaşan Nara, bir anlamda Suudi kulüplerine sırtını dönerek Cim Bom'a yeşil ışık yakmış oldu. İstanbul'daki yaşamı çok seven Wanda Nara'nın Icardi'yi nereye yönlendireceği büyük merak konusu.

[Fanatik]