31 yaşındaki futbolcu, Galatasaray kariyerinden memnun olduğunu dile getirdi.

"YENİ BİR ŞEYE İHTİYACIM VARDI"

Soru: "Türkiye'ye gidişini nasıl değerlendiriyorsun?"

Zaha: "Açıkçası herkes için bir şok oldu ama herkesin ne düşündüğü umurumda değil, ben kendi bildiğimi yapıyorum. Ne hissediyorsam onu yapıyorum. Çünkü ben sadece kendim için doğru olduğunu düşündüğüm şeyi yaptım. Ve günün sonunda, kararlarınızdan yalnızca siz sorumlusunuz. Yeni bir şeye ihtiyacım vardı. Gerçek şu ki, Premier Lig en iyisi. Ama kimliğimin sadece Crystal Palace olmamasını istedim. Sürekli kazanan, bunu alışkanlık hale getiren Galatasaray'a gelmeyi seçtim."

"YANIMDALAR"

Barış Alper için açıklama: "20-25 milyon Euro'ya alabiliriz" Barış Alper için açıklama: "20-25 milyon Euro'ya alabiliriz"

"Galatasaray taraftarları inanılmaz tutkulu. Gerçekten tutkulu. Buradayız bizi sevdiler. Beni Palace'ta geçirdiğim zamandan falan tanıyorlar. Yani evet, gerçekten yanımdalar. Ailem, eşim, oğlumla buradayım, oldschool bir yer, kültürleri var. Çocuklarımla parka çıkıyorum, Türkiye'den bahsederken bunu herkese söylüyorum, belli bir saatte herkes parka gidiyor. Bütün çocuklar parkta oluyor. En çok takdir ettiğim şey bu kardeşim, ailemin nasıl yaşadıkları, ailem Türkiye'de güzel yaşıyor. Bu sebeple kariyerim güzel geçiyor. Farklı bir plan düşünmüyorum." ifadelerini kullandı.