Serhat Akın: "Yarım akıllılar bu yüzden Galatasaray..." Serhat Akın: "Yarım akıllılar bu yüzden Galatasaray..."

Zaha, sosyal medyada oyun oynadığı esnada kendisine sorulan sorulara ilginç cevaplar verdi.

"FOTOĞRAFLARA BAKABİLİRSİN!"

Soru: "Hafta sonu derbi var, burada ne yapıyorsun?"

Zaha: "Burada ne mi yapıyorum? Hobimle ilgileniyorum. Eğer futbol oynadığımı görmek istiyorsan Instagram’da Galatasaray’ın hesabına girip fotoğraflara bakabilirsin."

"ÖZGÜVENİNİ YENİDEN KAZANMASINA İHTİYACI VAR"

"Şu konuya bi açıklık getirelim, 'eski saç stiline geri dön, neden saçını uzatmıyorsun' gibi şeyler söyleyen insanlara cevap veriyorum; Zaha'yı Zaha yapan şey saç stili değil Zaha'dır. Prime Zaha eski saç stiliyle geri gelmeyecek. Zaten prime Zaha diye bir şey yok, normal Zaha diye bir şey yok, kötü Zaha diye bir şey yok. Zaha her zamanki Zaha ve onun iyi oynamak için özgüvenini yeniden kazanmasına ihtiyacı var."

"GALATASARAY TARAFTARINI SEVİYORUM"

"İnsanların anlaması lazım, hayatta inişler ve çıkışlar vardır. Bugün oynamıyorum daha önce de başıma geldi ama yarın oynayacağım. Oynayıp oynamam kötü çağrışım yapmamalı. İstanbul'u seviyorum, Galatasaray taraftarını çok seviyorum, inanılmaz şekilde destekliyorlar."

"DÜRÜST OLUYORUM..."

"Sırf gülümsemediğim için mutsuz olduğum anlamı çıkmaz. Benim için öncelik antrenman ve uyku sonrasında hayatıma bakıyorum. Fotoğraflara çok fazla anlam yüklemeyin. İnsanlar fotoğraflara bakıp Zaha oynamadığı için sinirli bla bla bla. Dürüst oluyorum oynamadığım için mutlu değilim ama bu demek değil ki kulübü sevmiyorum, taraftarları sevmiyorum, ekip arkadaşlarımı sevmiyorum. Ben olgun bir adamım bu tip şeyler beni düşüremez." şeklinde konuştu.