Ali Ece, Sacha Boey'in Bayern Münih'deki kariyeriyle ilgili de konuştu.

"NOKTA ATIŞI TRANSFER"

"Derrick Köhn Galatasaray için nokta atışı transfer. Tek hata UEFA listesine yetişmemesi oldu. Belki de ismi yazılsa Sparta Prag'ı eleyeceklerdi. Kim tereddüt edip zaman geciktirdiyse o yetkililer hatalı. Süper Lig'de şampiyonluğa oynayacak takımda beklerin hücumda ekstra tehdit yaratmasından yanayım."

MARCELO BENZETMESİ

"Köhn gelmeden önce 'Bundesliga 2'den oyuncu alınır mı?' diye eleştirilerde bulundular. Zamanın da Beşiktaş, Bundesliga'nın sonuncu takımından Marcelo'yu getirmişti. Aynı eleştiriler yapıldı ama çıktı topunu oynadı. Keşke ömür boyu takımda kalsaydı. Buradan şu anlam çıkıyor, Almanya liglerinden gelen her futbolcu hemen hemen Türk futboluna uyum sağlıyor. Genlerimiz de birbirine yakın zaten."

Zeki Uzundurukan: "Galatasaray'ın 2 futbolcusuna teklif var" Zeki Uzundurukan: "Galatasaray'ın 2 futbolcusuna teklif var"

"BIRAK ONLAR DÜŞÜNSÜN"

"Bayern Münih, Sacha Boey için şunu söylüyormuş 'Savunma açısı duvar da hücumu yeterli değil' bırak onlar düşünsün. Galatasaray oyuncuyu elinden yüksek rakama çıkarmış zaten." şeklinde konuştu.