En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

AŞK 101 İZLE (NETFLİX) AŞK 101 OYUNCULAR

DİZİ İZLE 09.04.2020, 13:21

Dijital platformu Netflix, yeni yerli yapımı Aşk 101’in fragmanını yayınladı. Peki Aşk 101 oyuncuları kimler? nereden izleyebiliriz? Aşk 101’in fragmanı ile beraber yayınlanacağı tarih de belli oldu.

AŞK 101 İZLE

Dizide Osman karakterinin LGBT bir birey olması ve dizinin Ramazan ayında yayınlaması Türkiye'de bazı çevreler tarafından tepkiyle karşılanırken yorum yapan kullanıcıların çoğu "olabilir hiçbir sorun yok" yorumunu yaparak diziyi merakla bekliyor.

AŞK 101 KONUSU

1998 yılında geçen ve günümüze uzanan Aşk 101,okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutmak üzere plan yapan 17 yaşında bir grup asi gencin hikayesini konu alıyor. Öğretmenlerini yeni basketbol koçlarına aşık etmek üzere işe koyulduklarında ise asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar. Çıktıkları bu yolculukta birbirleri hakkında bildiklerinden çok daha fazla ortak noktaları olduğunu, beraberken ne kadar güçlü olduklarını ve sevginin zorla var edilemeyeceğini fark ederler.

AŞK 101 OYUNCULAR

Kubilay Aka (Kerem), Mert Yazıcıoğlu (Sinan), Alina Boz (Eda), Selahattin Paşalı (Osman), İpek Filiz Yazıcı (Işık), Pınar Deniz (Burcu) ve Kaan Urgancıoğlu’nun (Kemal) rol aldığı Aşk 101'in ilk sezonu 24 Nisan'da Netflix’te yayınlanacak. Aşk 101'in senaryosunu ise Kiralık Aşk ve Ufak Tefek Cinayetler’in senaristi Meriç Acemi yazdı. Aşk 101’in yönetmenliğini ise Deniz Yorulmazer üstlendi.

Yorumlar (0)