Liverpool ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek sambacı futbolcuyla Galatasaray'ın yanı sıra Chelsea ve Bayern Munih'in devrede olduğu kaydedildi. Radyospor'dan Özgür Sancar'ın aktardığı bilgiler şöyle...

"FIRMINO'YU İKNA ETMEYE ÇALIŞIYORLAR"

Galatasaray'dan Alanyaspor'a takas + para teklifi Galatasaray'dan Alanyaspor'a takas + para teklifi

"Firmino'ya Chelsea ve Bayern Münih de talip. Galatasaray'ın şansı çok yüksek gözükmüyor ama Galatasaray, Firmino'yu bir şekilde ikna etmeye çalışıyor. Firmino ayarında benzer isimler transfer edebilmek için takımın nerede olduğu da çok önemli. Eğer Şampiyonlar Ligi'ndeyse yapılan görüşmeler çok daha kolay hale gelebilir."

"MORATA GÜNDEMDE DEĞİL"

"Alvaro Morata, Galatasaray'ın transfer gündeminde değil. Atletico Madrid'den ayrılmak istemiyor ama ayrılırsa da Juventu'ta oynamak istiyor.  West Ham'dan teklif gelmiş ama gitmek istememiş. İspanya'da Atletico Madrid veya Barcelona'da devam etmekten yana. O yüzden İspanya'dan ayrılma ihtimali yüksek değil."

"ICARDI KALIRSA DI MARIA GELMEK İSTER"

"Di Maria ve Belotti, Galatasaray'ın transfer gündeminde. Icardi'nin de bonservisinin alınması başlı başına bir transfer olur. Icardi kalırsa Di Maria da Galatasaray'a gelmek ister." ifadelerini kullandı.