30 yaşındaki Norveçli sağ bek, adana
, 1.4 milyon Euro'luk maaşının tamamını alacak.

TEK CÜMLELİK AYRILIK MESAJI

Sarı-kırmızılı kulübün, ayrılık mesajını tek cümleyle ve teşekkür edilmeden kamuoyuna paylaşması gözlerden kaçmadı.

YÜZDE 50'LİK TEKLİF KABUL GÖRMEDİ

Şahan Gökbakar'dan Okan Buruk ve yönetime eleştiriler Şahan Gökbakar'dan Okan Buruk ve yönetime eleştiriler

Galatasaray yönetimi, Omar ve menajeriyle geçtiğimiz günlerde bir araya gelmişti. O görüşmede yöneticiler, Omar'a maaşının yarısını ödeme teklifi sundu. Fakat futbolcu tarafı yıllık ücretinin tamamını ve bonusları da istedi.

YETMEDİ, CENK ERGÜN'Ü HEDEF ALDI

İpleri koparan asıl olay dün akşam Omar Elabdelloui'nin Cenk Ergün'ü hedef alan açıklamalarda bulunması...

DURSUN ÖZBEK DEVREYE GİRDİ

Başkan Dursun Özbek bizzat müdahil oldu ve oyuncunun menajerine: "Dünyanın hiçbir yerinde profesyonel bir futbolcu; yöneticisini, yetkilisini sosyal medyada taraftarın önüne atamaz! Bu kulüp size sahip çıktı. En zor gününüzde yanınızda oldu. Madem öyle diyorsunuz, yolunuz açık olsun..." dedi.

OMAR ELABDELLOUİ'NİN DÜN YAPTIĞI AÇIKLAMA:

"Sevgili Galatasaray ailem, benimle ilgili medyada çıkan haberlere inanmak yerine gerçeği benden öğrenmenizi istedim. Sezon öncesi menajerim, beni isteyen bazı takımların teklifleri olduğunu iletti. Hocamızla konuşup, kendisi bana planlarının içinde olduğunu söyledikten sonra menajerime diğer tüm teklifleri unutmasını ve burada kalmak ve takıma yardımcı olmak istediğimi söyledim.

Sadece birkaç gün önce, transfer sezonunun kapanmasına az süre kala; Cenk Ergün bana, kulübün kendime yeni bir takım bulmamı istediğini söyledi. Ona, bunun benim için çok sürpriz olduğunu ancak kulüp böyle istiyorsa çok az bir zaman kalmasına rağmen menajerime hemen bir takım bulmasını söyleyeceğimi ilettim.

Bunu menajerime ilettiğimde konuyla ilgileneceğini ve elinden geleni yapacağını; benim bu süreçte antrenmanlara devam edip, formda kalmayı sürdürmemi söyledi. O andan itibaren ne kulüpten ne de menajerimden takım bulmayla ilgili bir şey duydum.

Bazı insanlar ne derse desin, bu kulübe olan sevgim ve saygım sürüyor. Normal şartlarda medyada söylenenlere dair çıkıp konuşmuyorum ancak birilerinin beni körü bir durumda bırakmaya çalıştığını hissederek, bir açıklama yapmak zorunda kaldım. Benim için ettiğiniz duaları ve desteğinizi hiç unutmadım ve unutmayacağım. Bana inanın.

Her zaman takımımın ve tüm Galatasaray ailemin başarılı olmasını dileyeceğim."