Erden Timur bu hafta içi kameralar karşısına çıkacak.

SALI GÜNÜ KONUŞACAK

Timur'un Salı günü saat 11:00'de yapacağı basın toplantısında transferler, Florya projesi, sponsorlar ve yönetimdeki dedikodularla ilgili çıkan iddialara cevap vermesi bekleniyor.

Barış Alper Yılmaz'dan Semih Kılıçsoy'a: "İki Karadenizli.." Barış Alper Yılmaz'dan Semih Kılıçsoy'a: "İki Karadenizli.."

HALUK YÜREKLİ: "OPERASYON ÇEKMEYE BAŞLADILAR"

Galatasaray kulübüne yakınlığıyla bilinen gazeteci Haluk Yürekli'nin genç yöneticiyle ilgili sarf ettiği sözler şöyle...

"Galatasaray'da 'küçük olsun benim olsun'cular var. Aylardır Erden Timur'a operasyon çekenler; 3 gündür de sosyal medyada operasyon çekmeye başladılar. Trol hesaplarla girdikleri görüşmeler dalga dalga bize geliyor. Kimin babası, kimin oğlu yapıyor bu işleri, biliyoruz. Erden Timur tipi yönetici sayılarının Türk futbolunda artması gerekiyor. Galatasaray'dan almaya değil, vermeye gelmiş; Galatasaray'a 30 milyon dolar vermiş. Daha önce Galatasaray siyasetinin yok ettiği birçok insan gibi; kendi çıkarlarını ön plana koyanların paçasından çekmeye çalıştığı bir insan haline geldi Erden Timur. Geçmişte başkaları da yaşadı, yarın İbrahim Hatipoğlu da bunu yaşayabilir." ifadelerini kullandı.