Dinamo Moskova Yönetim Kurulu üyesi eski Başbakanlardan Sergei Stepashin, Arsen Zakharyan'ın sözleşmesi bitene kadar (Mayıs 2024) takımda kalacağını açıkladı.

KP Sporst'a konuşan Stepashin'in demeçleri şöyle:

Önder Özen: "Bağıra bağıra oyundan atıldı! Kırmızı doğru..." Önder Özen: "Bağıra bağıra oyundan atıldı! Kırmızı doğru..."

* Arsen kalacak. Oynayacak. Teklifler tabii ki olacak. Biz de dikkate alacağız. Galatasaray kulübüne transferiyle ilgili haberler sahte. Hiç bir gerçek tarafı yok. 

* Politika nedeniyle Chelsea'ye gidemedi mi? Başvuru vardı. Para transfer etmeleri gerekiyordu. Bu engellendiği için transfer gerçekleşmedi. 

* Arsen, Türkiye'de liginde oynamakla ilgilenmiyor. İngiltere'ye gidemezse ya Almanya ya da İspanya Ligine gider. Ama şimdilik burada iyi. Kendini hem fiziksel hem de zihinsel olarak biraz güçlendirmesi gerekiyor. 

* Arsen'in iyi bir geleceği olduğunu düşünüyorum, buna kesinlikle ikna oldum. Gitmesi için çok mu erken? Her şeyi mükemmel anlıyor. Kendini biraz yukarı çekecek ve şu anda Napoli'de harika bir performans sergileyen, İtalyan futbolunun en iyi oyuncularından biri olarak kabul edilen Khvicha Kvaratskhelia gibi oynayacak.