Gazetecilerle şakalaşan Terim onlara, “İyi yolculuklar. Mourinho’ya selam söyleyin. Roma’da görüşürüz” diye mesaj verdi.

Ayak üstü yapılan bu sohbet toplantısı sırasında Terim, “İtalya’yı seviyorum. Her zaman konuştuğum bir çok arkadaşım var. Serie A’yı her zaman takip ederim. İtalyan gazetelerini okurum. Bugün bile La Gazzetta Dello Sport’u okudum. Birçok meslektaşımı takip ediyorum. Sarri’yi çok seviyorum. O benim arkadaşım. Onu Napoli’nin ardından Chelsea ve Juventus’u çalıştırdığı dönemlerden beri takip ediyorum. Lazio çok iyi olacak. Şimdi Galatasaray ile 3 yıllık sözleşmem var. Adamlarımla beraber bir şeyler yapmak için uğraşıyorum. Bu maceranın sonunda İtalya’dan bir telefon gelirse hemen ayrılırım” dedi.

Terim şok etti! “İtalya’dan telefon gelirse hemen ayrılırım”

Yönetimden açıklama: "Ali Koç bizi tebrik etti..." Yönetimden açıklama: "Ali Koç bizi tebrik etti..."

Maurizio Sarri: "Bence güzel oynadık"

Lazio Teknik Direktörü Maurizio Sarri, Galatasaray'a 1-0 yenildikleri maçın sonrasında konuştu.

Karşılaşmanın ortada olduğunu söyleyen Sarri, "Yüksek tempolu bir oyun oynadık. Ne yazık ki şanssız bir gol yedik. Ortada bir oyundu ama kabul etmek lazım, kaybettik." dedi.

İyi oynadıklarını söyleyen İtalyan hoca, "Milano'da kötü bir maç oynadık. Bugün kötü oynamadık. Bence Galatasaray'ın oyununa güzel cevap verdik." ifadelerini kullandı.

(Fotomaç)