Rodop ve Çetinçalı, Galatasaray'ın gündemindeki isimleri açıkladılar.

Süleyman Rodop'un aktardığı bigiler...

"ERDEN TİMUR, ÇOK FAZLA GÖRÜŞME YAPACAK"

"Erden Timur yalnızca İngiltere'ye gitmedi. İtalya'ya gidecek, Türkiye'ye dönüş uçağı ise Paris'ten olacak. Çok fazla görüşme yapacak bu seyahatlerde."

"ICARDI'DE İBRE GALATASARAY'A DÖNÜK"

"Icardi'nin menajeri, 'PSG ile sorunu çözün' dedi. Erden Timur, Paris'e gittikten sonra daha güncel bilgileri alacağız. Icardi'nin menajeriyle, Icardi'nin Galatasaray'dan alacağı para konusunda bir şey konuşulmadı. Sonuç olarak ibre Galatasaray'a dönük."

"PABUCU TERS GİYDİRDİ"

"Erden Timur, hepsine pabucu ters giydirdi. Ali Koç, Türkiye'nin en zengin adamlarından... Bu işlerin parayla olmayacağını göstermiş oldu."

"GALATASARAY'A TEKLİF EDİLEN OYUNCUSU SAYISI 100'Ü GEÇTİ"

"Geçen sene Icardi, Torreira ve Mertens geldikten sonra şu anda Galatasaray'a teklif edilen oyuncu sayısı 100'ü geçti." ifadelerini kullandı.

Kadir Çetinçalı'nın transfer hakkındaki demeçleri...

"ICARDI, KALMAK İÇİN HER ŞEYİ YAPIYOR"

"Mauro Icardi, Türkiye'de Hagi'den sonra en büyük etkiyi yaratan, fenomen olan oyuncu. Mauro Icardi, Galatasaray'da kalmak için elinden gelen her şeyi yapıyor.  Son söz PSG'de olacak."

"DI MARIA, KESİNLİKLE GÜNDEMDE DEĞİL"

"Galatasaray'ın Angel Di Maria ile ilgili bir girişimi yok. Angel Di Maria'ya kesinlikle Galatasaray'ın bir ilgisi yok."

"ÇOK ÜST DÜZEY BİR YERLİ İSİM DÜŞÜNÜLÜYOR"

"Galatasaray'da çok üst düzey, uç noktada bir yerli isim düşünülüyor. Ama Di Maria asla gündemde değil."

"UĞURCAN ÇAKIR DÜŞÜNÜLMÜYOR"

Ertem Şener: "Galatasaray'a ayıp etmişti, cefasını çekiyor!" Ertem Şener: "Galatasaray'a ayıp etmişti, cefasını çekiyor!"

"Galatasaray'da Muslera gelecek sezon kalede olacak, Uğurcan Çakır düşünülmüyor."

"HAKIM ZIYECH GÜNDEMDE"

"Hakim Ziyech, devre arasında geliyordu, son anda gerçekleşmedi. Galatasaray'ın gündeminde olan isimlerden biri." şeklinde konuştu.