Galatasaray, Icardi'nin bonservisi konusunda PSG ile anlaşma sağlayamadı. Icardi de yönetime, "Sezon sonunda görüşelim" yanıtı verdi.

ARJANTİN'DEN YENİ İDDİA

Sarı-kırmızılı yönetim, Arjantinli oyuncunun bonservisini alabilmek için Fransız ekibiyle görüşmelerini sürdürürken, Arjantin basınından konuyla ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı.

"ÖNÜNDE 3 SEÇENEK VAR"

"Vocescriticas" adlı haber sitesi; Mauro Icardi'nin gelecek sezon hangi takımda oynayacağına temmuz ayında karar vereceğini ve bunun için önünde üç seçeneğinin olduğunu vurguladı.

"ÖNCELİĞİ İTALYA"

Haberde şu ifadelere yer verildi: "Mauro Icardi, gelecek hakkında düşünmeye başladı. Paris Saint Germain tarafından yeniden kabul edilip edilmeyeceği belirsizliğini koruyor. Bu sebeple geçtiğimiz günlerde Mbappe'nin gönderisine kalpler koyup şirinlik yaptı. Bu şekilde genç Fransız'ın sevgisini kazanmaya çalışıyor. Bu onun takım için tekrar değerlendirilmesine yardımcı olabilir. Icardi, sözleşmesini Paris Saint Germain'de tamamlamak istemesine rağmen kulüp onu takımda tutmayı düşünmüyor. Bu yüzden Galatasaray da satın almayı umuyor. Ancak Arjantinli golcü oyuncu, Paris Saint Germain'de kalamazsa önceliğini İtalya'ya vermiş durumda."

"MILAN VE ROMA'DAN TEKLİF BEKLİYOR"

Kaya Çilingiroğlu'nun Galatasaray eleştirisi: "Şans eseri.." Kaya Çilingiroğlu'nun Galatasaray eleştirisi: "Şans eseri.."

"Milan ve Roma, Icardi'yi takip eden kulüpler. Arjantinli de bu iki takımdan teklif beklediği için Galatasaray'ın teklifini erteliyor. Ancak Tangocunun Avrupa futbolundaki geleceği halen net değil. Bu yüzden temmuz ayı öncesinde karar vermeyi düşünmüyor. Bu iki seçenek oluşmazsa Icardi, Galatasaray'da devam etmeyi düşünebilir. Galatasaray Yönetimi'nin, takım arkadaşlarının, taraftarların sevgisini kazanmış durumda. Galatasaray ise Icardi için PSG'ye 15 milyon euro ödemeye hazır durumda."

ICARDI'NIN RAKAMLARI

Galatasaray forması altında bu sezon 15 maça çıkan Mauro Icardi, 9 gol atıp, 6 asist yaptı