İsmail Kartal, Galatasaray teknik direktörü Okan Buruk'un açıklamalarına da karşılık verdi.

OKAN BURUK VE GALATASARAYLI FUTBOLCULARA GÖNDERME

"Rakip takım hocası, 'Penaltımız verilmedi' diyor ama ona bakarsanız Boey'in de atılması lazımdı. Galatasaraylı oyuncuların sürekli olarak kendini yere atması, topun oyunda kalma süresini düşürdü."

"GALATASARAY'IN ORTA ALANDA ETKİNLİĞİNİ GÖRDÜK"

Serhat Akın'dan Kerem Aktürkoğlu'na sert sözler: "Sıradan.." Serhat Akın'dan Kerem Aktürkoğlu'na sert sözler: "Sıradan.."

"Sonuçta bugün kendi evimizde kazanmak için mücadele ettik. Tüm planımız kazanmak üzerineydi. İlk devre daha ofansif oyuncuyla erken bir gol atıp maçı lehimize çevirmeyi planladık. İlk devre baktık ki Galatasaray'ın orta alanda etkinliğini gördük. İkinci yarı oraya İsmail'i aldık ve dinamizm kattık. Önde baskı yaptık, kazandığımız toplarla rakibi oynatmadık. Üçüncü bölgeye geçişlerle gol bulmayı hedefledik. Rakibe daha yakın oynadık. Topu birazcık daha oynamaya çalıştık, topun bizde kalmasını sağladık. Kanatlardan iyi ataklar geliştirdik. Birkaç pozisyon vardı. Gol olabilecek pozisyonlar vardı. Doğru tercihler yapamadık. Çok iyi mücadele ettik. İki takım da bugün iyi mücadele etti. Kazanamadık. Kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin. Sonuçta lideriz." dedi.