En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Kalk Gidelim 90. Bölüm Fragman (Yeni bölüm fragmanı)

FRAGMAN 07.12.2019, 21:16

Kalk Gidelim yeni bölümü ile Haftaya 20.00'de TRT 1 ekranlarında olacak. Dizi severler Kalk Gidelim 90.Bölüm Fragmanı aratmaya şimdiden başladı. Dizinin yeni bölüm fragmanı gece yarısı burada olacaktır. Kalk Gidelim Yeni Bölüm Fragman.

Kalk Gidelim 90. Bölüm Fragman (Yeni bölüm fragmanı)

Kalk Gidelim 90. Bölüm Fragman (Yeni bölüm fragmanı) yeni bölüm fragmanı gece yarısı çıkacak. Kalk Gidelim 90. Bölüm Fragman (Yeni bölüm fragmanı) 90. bölüm fragmanı çıkar çıkmaz sitemize eklenecektir. Takipte kalın...

88.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Behice dünürlük meselesini açınca Şerif anasına babasına haber verir, Samet ve Aynur bu sefer hayırlı bir iş için Yeşilyurt’a gelirler. Onların gelmesiyle birlikte ortalık karışır. Meryem, Seyfettin ve Sevda ortak hareket edip kız isteme sürecini ve evliliği engellemeye çalışırlar. Ve bunun için birlik olurlar. Meryem, yıllar önce nikah masasında Mustafa Ali tarafından terkedildiği için kız kardeşinin başına aynı şeyin gelmesinden, Seyfettin ve Sevda ise Nurhatçe’nin ellerinden gitmesinden korkmaktadır. İki tarafın da korktuklarımı gelecek?


Şakir ise Dudu’ya sürpriz yaparak aldığı konağın tadını çıkarmaktadır. Tüm herkesin onları ziyaret etmesini ister. Veli ve Duru bu duruma içerlemişlerdir. Kendi evleri yoktur. Mustafa Ali, Nurcan, Sefer ve Perihan seferber olup çocuklarını ev sahibi yapmaya çalışırken başlarına türlü olaylar gelecektir. Yeşilyurt’ta emlak fiyatları artmıştır. Şerif ise herkese sürpriz olacak bir duruma sürüklenmektedir.

Kalk Gidelim 90. Bölüm Fragman (Yeni bölüm fragmanı)

Yorumlar (0)